Megas avastati ja fikseeriti seitse haavatavust

Megal on kõigile kasutajatele 50 GB tasuta salvestusruumi

Mega asutaja Kim Dotcom avaldas Twitteris, et failide jagamise teenusel on kõigile kasutajatele 50 GB tasuta salvestusruumi. Kaks päeva enne platvormi ametlikku käivitamist ütles sakslane, et tegeleb endiselt Megauploadi failide uude teenusesse viimisega.

Praegu on failiedastused juriidiliste probleemide tõttu blokeeritud, kuid Kim Dotcom ütles, et liigutab elektroonilise piiri sihtasutusega jõupingutusi olukorra avamiseks kuni Mega käivitamiseni 19. jaanuaril.

Ăśhes teises säutsus garanteeris ettevõtja, et teenus oleks nagu ajarännak: “Me juhime teid tulevikku”.

Mega

Miljonärid, kes endiselt Ameerika õigussĂĽsteemi eest vastutavad, on kasutanud võimalust, et anda USA poliitikutele “suudlus”. “Veel kaks päeva, kuni USA valitsus ebaõnnestub ja innovatsioon võidab. Veel kaks päeva, ”kirjutas ta.

Täna on teada ka see, et Kanada kohus keeldus USA-st 32 Megaupload-serveri saatmisest.

Esiteks tahavad Kanada kohtud teada, mis tĂĽĂĽpi failid arvutis on, sest seal on isikuandmeid ja muid andmeid, mida Megauploadi advokaadid peavad “juhtumi jaoks ebaolulisteks”, mis on salvestatud ja mida ei saa saata.

Eile olid Mega ja Kim Dotcom ka uudistes boikoti katsest, mida mõned kirjastused üritasid teha, nii et uus teenus ei töötanud. Esimese raadioreklaami lõpus keelati ülejäänud ringhääling.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi