IGRE

Megauploadi asutajad käivitasid Megaboxi hiljem sel aastal

Kim Dotcom, mees, kes asutas Megauploadi ja ootab täna kohtuprotsessi, et kaitsta end väidetavalt autoriõiguste rikkumiste, pettuste ja rahapesu eest, loob veebipõhise muusikateenuse hiljem sel aastal.

Teade oli tehtud ise ja projekt oli teada isegi enne arreteerimist. Mis pole veel teada, on see, et Megabox tuleb turule aasta lõpus.

Dotcom rahustas oma säutsus: „Ma tean, mida kõik ootavad ja see tuleb sel aastal. See on lubatud. See on suurem, parem, kiirem ja 100% turvalisem. Peatamatu “.

Nagu juba selgitatud, saab Megaboxist muusika levitamise ja müümise platvorm, mis võimaldab artistidel müüa oma tööd otse tarbijatele, säilitades 90% teenitud tulust.

Ärimudel erineb juba rakendatust ja võimaldab kunstnikel oma töid rahaks teha, kinnitab Dotcom, kes esmakordselt Megaboxis eelmisel aastal intervjuus esines ja juunis naasis teema juurde, et korrata, et valmistab ette uut pakkumist.

Dotcom ootab Uus-Meremaal – kus ta elas, kui Megaupload arreteeriti ja suleti – kohtuotsust seoses väljaandmistaotlusega USA ametivõimudelt, kes soovivad teda USA-s kohut mõista. Väljaandmise otsus tehakse alles järgmise aasta märtsis.

Märkmete kirjutamine: Kindlus ehitati aktsentidega.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH