Hollywoodi stuudiod pakuvad võimalust megalaadimist proovida

Megauploadi kaasasutajad lahkusid katseajal

Enim avaldatud Megauploadi asutaja Kim “Dotcom” Schmitz on endiselt vahi all, kuid “kolleeg” Mathias Ortmann lubatakse tingimisi tingimisi.

Majutusteenuse asutaja Ortmann on Uus-Meremaa kohtuotsust ära kasutanud kolmas alates 20. jaanuari vahistamisest.

Ametnik jättis endast maha hulga tingimusi (kokku 17), näiteks Interneti-ühenduse keeld, teatas El Mundo, viidates Radio New Zealandile.

Mathias Ortmann on kinni peetud koos Kim Schmitziga, samuti Megauploadi tehnilise juhi Finn Batato ja programmitöö juht Bram van der Kolkiga pärast FBI juhitud operatsiooni, kus osalesid ametivõimud mitmetes riikides väljaspool Uus-Meremaad ja Ameerika Ühendriike, näiteks Hollandis ja Hollandis. Kanada.

Dotcom jääb vahepeal vanglasse selle kuu lõpuni, mil kohtuprotsess otsustab USA-le väljaandmistaotluste üle. Garantii lükati tagasi suure riski tõttu, et majutussaidi looja lahkub riigist, kus teda hoitakse.

Megauploadi eest vastutajaid süüdistatakse kuritegelikus ühenduses ja autoriõiguste rikkumises, nimelt selles, et nad kahjustasid salvestus- ja filmitööstust enam kui 500 miljoni dollari eest ning teenisid kasumit üle 138 miljoni dollari.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Patricia Calé