Mehhiko on ANETIE lähtepunkt Portugali tehnoloogia reklaamimiseks “seal”

Riiklik infotehnoloogia ja elektrooniliste ettevõtete liit (ANETIE) algab sel esmaspäeval Mexico Citys uus rahvusvaheline tehnoloogia edendamise kava 2018. aastaks ja see kestab 15. märtsini.

Mehhiko valik saada skripti Get Out ANETIE stardiplatvormiks 2018. aastal põhineb asjaolul, et see on BRIC-de (Brasiilia, Venemaa, India ja Hiina) järel suuruselt viies arenev majandus ning kuna see keskendub sisemistele skaneerimisstrateegiatele.

Kuna rahvusvahelistumine on ANETIE üks suurimaid panuseid, on programm ka Saksamaal, Suurbritannias, Soomes ja Peruus, mis on strateegiliselt valitud riikliku IKT-sektori ettevõtluspotentsiaali sihtkohad.

„Get Global on midagi enamat kui lihtsalt ärimissioonide plaan. Selle uue marsruudi kaudu kavatseb ANETIE läbi viia tõelise tehnoloogia seiskamise, mis hõlmab tervet rida tegevusi, mis on kavandatud nii koos meiega kaasas olevate ettevõtetega kui ka koos meiega “, kaitses ANETIE peadirektor Tiago Valente.

Iga reisi programm põhineb isikupärastatud turu-uuringutel ning spetsiaalsetel uuringutel ja võrgukülastustel, selgitas ta avalduses.

Kõigil viiel turul, kus ta aasta jooksul Get Globali kaudu osaleb, leiab ühing, et LOGIN> PT seminari korraldamine on igas külastatud linnas esiletõstetud. Seminarid võimaldavad anda hääle korporatiivsetele uuendustele, mida ANETIE jälgib ning mis on kohalike majanduspartneritega näitamise ja spetsiaalse kontaktpunktina.

ANETIE rahvusvahelise tegevuse üheks alustalaks peetakse tehnoloogiaplatvormi LOGIN> PT kaudu, et liit panustab kihlvedudel läheneda rahvusvahelisele turule harmooniliselt, vastastikku ja üksteist täiendavalt.

Selle uue projekti käivitamine, mille eesmärk on suurendada TICE-sektori umbes 30 riiklikku ettevõtet rahvusvahelistuda, osaleb kõige kõrgemalt Mehhikos peetaval Ibero-Ameerika turu suurimal tehnoloogianäitusel eShow. .

Riigis, kus ainult 1/3 elanikkonnast on Interneti-ühendus, on ANETIE diagnoosinud mitmeid võimalusi, sealhulgas hariduse infotehnoloogia, tervishoius kasutatav infotehnoloogia, samuti erasektori jaoks mõeldud uuenduslikud IKT-põhised juhtimislahendused.