contador gratis Skip to content

Meie kasutatud Maci tabel on lõpuks värskendatud!

Ă•unaraha

Ă•unaraha

, seekord vajame (rohkem) aega kauem kui peaksime, kuid siin kehtib klišee: parem on hiljaks jääda kui mitte kunagi. Täna värskendame kogu meie kasutatud Macide loendit, eesmärgiga pakkuda neile siinsemate masinate müügi jaoks paremaid hinnaindekseid, muidugi meie klassifitseeritud reklaamide foorumis.

Viivitus pole juhuslik: selle tabeli koostamine annab tööd ja seekord pole see teisiti. Uuendame kõiki hindu ülalt alla ja lisame sellesse kategooriasse ka mitu uut mootorimudelit. Sellegipoolest palume teie koostööd ja mõistmist, kui näete midagi, mis on tõeliselt teelt väljas.

Tuletame meelde, et kõik klassifitseeritud kuulutustelt, veebioksjonitelt ja kogu riigi jaemüüjates kasutatud müügihindadelt kogutud väärtused on ainult viited teile, vanad masinad (võtke arvesse praeguseid mudeleid, mida Apple endiselt ametlikult müüb) ja neid ei pea järgima range. Arvestades konfiguratsiooni erinevusi ja muid erinevaid tegureid, muutuvad miinimum- ja maksimumhindade erinevused mõnel juhul üsna suureks, mis on normaalne.

Ühel või teisel viisil loodame, et see tabel on mõnele teist endiselt kasulik ja nüüd seda uuendatakse, veelgi enam. Head ostlemist / müüki!