Meie viis parimat mängu Telltale Gamesilt

Vaadake 5 Telltale Games’i mängu, et saaksite seda puhkust nautida.

Alates asutamisest 2004. aastal on ta välja töötanud sõltumatuid mänge, Märguandemängud, pärit Californias, on teinud endale nime seni parimaks loo / romaani mängude arendajaks.

Kuigi nende esimene tiitel oli traditsioonilisema lähenemisega mäng, kus mängijad pidid edasipääsuks lahendama mõistatusi, tulenes see nende uuemast keskendumisest episoodipõhistele ja jutustavatele graafilistele seiklusmängudele tuntud (ja tuntud) frantsiisis. ), et need on silma paistnud.

Heidame pilgu internetis parimatele tiitlitele Märguandemängud (mitte mingis kindlas järjekorras) on välja antud enam kui 20 erineva sarja vahel.

Hunt meie seas

Hunt meie seasPilt viisakalt Steamilt

Pakub maagilise ja filmirealismi kombinatsiooni noir oma ettekandes klassikalise muinasjutu tegelasversiooni kohta Hunt meie seas on üks esimesi klõpsamise ja klõpsamise jutustuse pealkirju Märk (võib-olla parimaks).

Koomiksimuinasjuttude põhjal on selles pimedas ja realistlikus mängus kuulsad tegelased muinasjuttudest ja muinasjuttudest, nagu Lumberjack, Punamütsike, Kaunitar ja koletis ning muidugi Suur Paha Hunt, kes mängivad saladuse peategelasi. see politseinik. Pärast rohkete jälgijate saamist on para Hunt meie seas, viiest osast saab 2018. aastal uue hooaja; nii et püsige lainel ja vaadake esimest hooaega.

Kõndivad surnud (1. hooaeg)

Meie viis parimat mängu Telltale GamesiltPilt viisakalt Microsofti ametlikust ajaveebist

Sageli kiidetakse kui parimat sarja Märguandemängud, esimene hooaeg Kõndivad surnud see oli mäng, mis pälvis selle arendaja tähelepanu. Põhineb samanimelisel koomiksisarjal Robert Kirkman, Kõndivad surnud järgneb mõrvas sĂĽĂĽdi mõistetud endise ĂĽlikooli professori Lee Everetti lugu, kes peab oma uue sõbra Clementine’i abiga võitlema ellujäämise nimel post-apokalĂĽptilises Gruusias.

Realistlik ja lõbus, Kõndivad surnud see viib mängumaailma kõige meeldejäävamad tegelased, pingelise õhkkonna ja mitu rada lõpuni: tulemuseks on unustamatu kogemus, mis on eeskujuks järgnevatele mängudele.

Pokkeriöö 2

Pokkeriöö 2Pilt viisakalt Steamilt

Jättes natuke oma traditsioonilist stiili, jätkuks Pokkeriöö on “crossover”, mis kannab tegelasi mitmest erinevast frantsiisist, näiteks Sam & Max, Brock Simson (Venture Bros), Ash Williams (Kurjad surnud) ja Lollus (Piiririigid), lisaks kuulsatele GLaDOS Portaal 2, vahendajana.

Võtke pokkerilauas viies koht ja vaadake videomängulegendide vastastikust mõju, kui proovite jääda võitmatuks, avades mõlema jaoks ainulaadsed esemed Piir 2 nagu Team Fortress 2 pluss esemed Xboxi avatari või PlayStation 3 teema jaoks selles tasuta pokkerimängus.

Alustamine on ĂĽks lõbusamaid viise, kuidas õppida mängima Texas Hold’em või Omaha Hold’em ja lihvige oma oskusi pokkerimängijana selles ainulaadses kogemuses Märk. Kuna see on mäng, on selge, et mängite ainult virtuaalsete mĂĽntidega; seetõttu pole põnevus sama mis tõeline pokkerimäng.

Pärast kogemuste omandamist võiksite sirvida Internetti, et proovida oma uusi oskusi erinevate ametlike pokkeripakkujate juures. Kas parandada oma oskusi pokkerimängijana või lihtsalt vabade mängukogemuste saamiseks Pokkeriöö 2 see on pealkiri, mida ei saa kustutada.

Muinasjutud piirimaalt

Muinasjutud piirimaaltPilt viisakalt Steamilt

Minu lemmik raamatukogus Märkaastal käivitatud PS Plus maikuus, Muinasjutud piirimaalt suutis pöördumatu seiklusena ĂĽhendada kahe väga erineva Ĺľanri stiilid. Asub Pandoras, ulme maailmas, Muinasjutud piirimaalt esitab Rhys’ile pĂĽhendunud Rhys’e juhtidele, kelle missioon on teenida tema ametikõrgendust – seda ĂĽlesannet takistavad kuri boss ja tema konkurendid.

Seifivõtit silmas pidades peab Rhys ühinema petja Fionaga tegevusterohkel teekonnal Pandora kõrbesse. Ühendab klassikalise Borderlandsi huumori jutustamisoskusega Märkja esitades toimingute jada, mis nõuab edukaks juhtimiseks õiget juhtimist, paistab see pealkiri kahtlemata kataloogis silma Märk.

Batman

BatmanPilt viisakalt Batman News

Pakub uue perspektiivi vanale frantsiisile ja paljude juba räägitud lugudega Batman andma Märk paku mängijatele veel üks originaallugu ja mäng, mis keskendub rohkem nahkhiire taga olevatele inimlikele omadustele kui ükski teine ​​tiitel.

Hea seguga Bruce ja Batman oma mängus pakub mäng ainulaadsel viisil pimeduse kaitsjana väljakutset. Sisenege Gothami vägivaldsetele tänavatele ja avastage saladus, mis destabiliseerib seda korrumpeerunud, niigi habrast linna; valida stardide seast miljonäride playboy Bruce Wayne või Dark Knight; ja teha kaugeleulatuvaid otsuseid, mis kujundavad kindlasti teie linna tulevikku.

Nagu poleks sellest piisanud, see on Batman andma Märk kaasas ka “rahvamäng“, Uus funktsioon: mängu saab vaadata publik, kes saab osaleda otsustusprotsessis.

Mida te siis arvate meie loendist? Kas olete mõnda ülalnimetatud mängu mänginud? Kui jah, siis mida neist arvate? Kui ei, siis kuidas oleks eelseisvat puhkust ära kasutada, et mõnda neist mängudest testida?