contador gratis Saltar al contenido

Melbourne'is asuva uue Apple'i poe loomise ettepanek leidis vastupanu: "See sarnaneb Pizza Hutiga". [atualizado]

Apple kuulutas Austraalias Melbourne'is välja uue globaalse lipulaeva kaupluse aastaks 2020; saab Föderatsiooni väljakul

Enam kui kuu tagasi kuulutas Apple 2020. aastaks välja oma uueima avamise Globaalne lipulaev Austraalias Melbournes. Tundub, et kõik sujub ilma suuremate takistusteta sündmuste arendamiseks hästi, kuid nüüd teame, et poe rajamiseks peab Maas seisma vähemalt ühe väga raske tõkkega: avalik arvamus.

Kes annab teavet A B C Austraalia: Eelmisel neljapäeval (1) tõstatas Melbourne'i linnavolikogu istung elanikelt umbes 800 (!) Kaebust poe enda välimuse, asukoha ja isegi iseloomu kohta. Seejärel otsustas kohalik esindaja ühehäälselt paluda Austraalia valitsusel Apple'i ettepanek uuesti läbi vaadata ja palus ettevõttel pakkuda välja uus projekt, seekord avaliku arutelu juhendil.

Veelgi enam, kui valitsus lükkab taotluse tagasi, kavatseb kaamera võtta Austraalia senatis otsemeetmeid, taotledes, et hoonete lammutamisega seotud alade renoveerimisprojektid ja nende asukohas asuvate Apple'i kaupluste ehitamine blokeeritaks määramata ajaks.

Andke võimalus saada Melbourne'is Föderatsiooni väljaku Apple Store'iks

Põhiprobleemiks on siin Apple'i väljapakutud arhitektuuristiil: Föderatsiooni väljak, väljak, kus kauplus asub (või ei asu), ümbritsetud väga tüüpilise dekonstrueeriva mustriga hoonetest, Yarra Building ise, defektne hoone, mis ehitamiseks lammutatakse tuba. Ema, üks stiili eksponent. Apple'i poe ettepanek meenutab omakorda puhast idamaist templit, kuldse ja kolmnurkse katuse ning vaiksete klaasseintega.

Selle kirjelduse nägemine on minu maitsvuse haruldane hetk, austraallased võtavad seda palju raskemaks. Kaameramees Nicholas Reece ütles, et pood "sarnaneb Pizza Hutiga" ja "näeb välja nagu midagi, mis on Apple'i kauplustes lihtsalt tootmisliinilt maha tulnud". Oh!

Pood sarnanes Pizza Hutiga onnile.

Hoone arhitektuur võidakse ühehäälselt tagasi lükata, kuid vähemalt usub Reece, et kaupluste paigaldamine (koos teiste projektidega, see tähendab) võib keskkonnale kasuks tulla – arvamust, mida paljud tema kaasmaalased ja melburneerid ei jaga. .

Selgitatud: Föderatsiooni väljak, par excellence, üks linna kultuurikeskusi, mis on täis muuseume, kinod, teatrid ja avalikud ruumid; Austraallastel on arusaadavalt segatud tunded otsuse osas anda väljakul suur ruum eksklusiivsele ärihoonele, samamoodi nagu Apple meeldib klassifitseerida oma kauplused "elamispinnaks" ja "kohaks, kus toimub kultuur", ei saa me katta päike sõelaga ja eitada, et lõpuks räägime suurest poest ja mitte millestki muust.

Föderatsiooni väljaku õhupildid täna koos kaupluste renderdamisega ruumidesÕhupilt sellest, kuidas Föderatsiooni väljak täna on alistuma kohapealt poest

Nüüd ootab Apple endiselt järgmiste peatükkide stseene, et teada saada, kas ta saab algse plaaniga edasi minna või peaks ta projekti muudatusi tegema kas hoone arhitektuuris või isegi kaupluse asukohas. Ma tahan teada, milles see seisneb

läbi AppleInsideri

Uuenda 21.02.2018 s 11:30

Ilmselt oli Apple'il põhjust tähistada: Austraalia parlament ei näidanud üles toetust ametlikule taotlusele blokeerida Ma kaupluse ehitamine Föderatsiooni väljakul, sillutades teed suure Pizza Huti suvila jätkamiseks.

Ajalehtede teadete kohaselt Ajastu, Austraalia Rohelised (kohalik erakond, kelle põhilipp on keskkond) esitas ametliku taotluse arengu blokeerimiseks parlamendis pärast seda, kui umbes 95 000 austraallast allkirjastasid kolm erinevat petitsiooni, milles kutsuti üles tegutsema. Maja ei asunud aga Roheliste partei poole: 34 häälega 4 vastu näis ettepanek lükata tagasi, kuna koalitsioon ja tööparteid olid ühtsed, et taotlus tühistada.

Muidugi on ka muid takistusi, kuid tundub, et kõige raskem osa on ületatud.

läbi Maci kultuse