Menetlus Apple’i vastu protsessori rikkumise tõttu lõpetati

Möödunud aasta on olnud tehnikamaailmas nii täis sĂĽndmusi ja poleemikat, et minu arvates on see mõistetav, kui te enam ei mäleta, mis see oli. “Spectre” ja “Meltdown”. Sellega seoses annan kiire meeldetuletuse: see on tõsine haavatavus, mis on leitud põhimõtteliselt kõigis maailma kaasaegsetes protsessorites, mis ohustab nende kohal olevaid arvuteid ja mobiilseadmeid sissetungi, rĂĽnnakute ja andmevargustega. See artikkel ja see artikkel selgitavad poleemikat põhjalikult huvilistele.

Sel ajal anti mitu poleemikat kohtusse, sealhulgas Apple, kohtusse, väites, et nad teavad asjast ega avalikusta seda, seades kasutajatele tarbetuid riske ning et haavatavuse parandused (mida Apple kiiresti välja andis) olid kasulikud pidage meeles), mis põhjustab teie seadme jõudluse vähenemist. NĂĽĂĽd on Apple’ile viidatud grupihagi äsja aegunud.

Aasta andmete põhjal võrdlusalus enne ja pärast paranduste rakendamist ütles USA ringkonnakohtunik, et hagi lükatakse tagasi, kuna hagejad ei esitanud piisavalt fakte, mis tõendaksid, et nende seade on pärast värskendamist vähem väärt kui varem. Ilmselt on jõudluse kadu juhuslikult juhuslik ega ole seadme devalveerimiseks universaalne ega tõsine probleem.

Niisiis, hagi kohtuprotsesse Cupertino õigusosakonnas. Muidugi on uudiseid, mida seal tähistada nii suure segaduse ajal, ma usun.

AppleInsideri kaudu