Meo garanteerib järelmaksuga liituvatele klientidele kuni 50% soodustust
RAńĆUNALNIK

Meo garanteerib järelmaksuga liituvatele klientidele kuni 50% soodustust

Meo kuulutas v√§lja j√§relmaksum√§√§rade tasakaalukampaania. Hinnaalandus on m√§rkimisv√§√§rne, kuid on pakkumiselt erinev. Kuid lisaks igakuiste kulude k√§rpimisele on telekommunikatsioonioperaatori algatuse √ľks t√Ķmbenumbreid see, et kliendid suudavad s√§ilitada hinda, millest kaks aastat kinni pidasid.

See t√§hendab, et Unlimited S maksab n√ľ√ľd 10,25 eurot, Unlimited M 17,04 eurot, Unlimited L 30,74 eurot ja rohkem telekommunikatsioonitingimusi tagav Unlimited XL maksab n√ľ√ľd 52 eurot, 49 kuus.

MEO ilma piiranguteta

Iga tariifi tingimustega saate tutvuda siin, tasuta k√Ķned ja mobiilsidepaketid on alati tagatud. Iga pakkumise v√§√§rtus varieerub s√Ķltuvalt tariifist.

Tellides piiramatu järelmaksumäära, saavad tarbijad osta ka mitu järk-järgult tasutavat nutitelefoni. Piiramata tariifide tellimine tagab ka tasuta juurdepääsu Meo WiFi ja Meo Music teenustele.

See allahindlus kehtib k√Ķigile uutele liikmesustele, olgu Meo v√§ljaspool p√ľsikliendiprogrammi, Vodafone v√Ķi NOS, tellimused on saadaval alates homsest, 29. jaanuarist. Tariifide j√§rgimine h√Ķlmab √ľhenduse loomist Meo v√Ķrguga kaheks aastaks.

‚ÄěSelle kampaania all m√Ķtleme MEO positsiooni tugevdamist mobiilsideteenuste pakkumises ja koost√∂√∂d MEO kliendibaasiga, soodustades pakkumistel p√Ķhinevat √ľleminekut ettemakstud pakettidelt j√§relmaksuga pakettidele. p√ľsikulud Internetis, see t√§hendab liiklusega fikseeritud mobiilses ja tasuta v√Ķrgus ‚ÄĚ, kommenteeris PT Portugali allikas TeK-le seda uut algatust.

Telekommunikatsioonioperaatorid ei avaldanud Meo v√Ķrgus ettemakstud ja j√§relmaksuga liitujate tasakaalu, kuid √ľtlesid, et ‚Äěj√§relmaksuplaanid on viimase kahe aasta jooksul v√§√§rtuspakkumise konkurentsiv√Ķime tulemusel v√§ga m√§rkimisv√§√§rselt kasvanud. ja kuna need tagavad klientidele v√§ga asjakohased funktsioonid.

Kirjutage märkmeid: Uudiseid värskendati Meo kommentaaridega kampaania kohta

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi