MEO Go-st on uus versioon ja see toob uudiseid teleri vaatamiseks kodus ja väljaspool seda

Teenusevärskendused, mis võimaldavad televiisorit vaadata kodus ja väljaspool, toovad rohkem kanaleid ja sisu, rohkem funktsioone ja ka suuremat isikupärastamist, tagades operaatoritele meediasse saadetud kirjed.

Uuendusega pakub MEO Go nĂĽĂĽd enam kui 120 kanalit, sealhulgas kanalite võimendamine kõrglahutusega ja esmaklassilistes kanalites, tuginedes nĂĽĂĽd viiele Cine’i ja Seeria telekanalile HD, Stingray, Brava HD, Caçavision, Toros, TCV Internacional, SET Asia, SET Max ja HOT Man HD. Tellimisteenuseid, nagu Disney on Demand, Machinima, Karaoke ja Campo Pequeno TV, saab vaadata ka MEO Go lehel.

Lisaks kasutatavuse tasemel optimeerimisele on kogemuse intuitiivsemaks ja terviklikumaks muutmiseks uued funktsioonid, näiteks TV taaskäivitamine, mis võimaldab teil sisu taaskäivitada või ülekandes tagasi kerida. Suurem juurdepääs ja teave varasemate ja tulevaste saadete kohta on teada ka Watch TV piirkonnas.

Isikupärastamise uudised hõlmavad hõlpsamat ligipääsu abonentide poolt enim vaadatud programmidele ja võimalust jätkata keskel olevate saadete või järgitavate seeriate vaatamist, olenemata sellest, kas olete hakanud neid telerist vaatama MEOBoxi kaudu või MEO Go enda vahendusel, nagu avalduses viidatud.