RAČUNALNIK

MEO, NOS ja Vodafone pakuvad pandeemia ajal garanteeritud teenuse kvaliteeti

EttevĂ”tete eesmĂ€rk on ka tagada, et kĂ”ik riigi olulised funktsioonid oleksid vĂ”rgus ĂŒhendatud. VĂ”rgustikku tugevdatakse alati ja igal pool, kus see on vajalik, lubatakse ka valitsusega reaalajas tihedat dialoogi pidada.

Operaator on tugevdanud ka valitsuse vÔetud meetmeid, nimelt igasuguse Àritegevuse peatamine ruumides; seadusega kehtestatud avalike teeninduspunktide tundide piiramine; avatud kauplusekettide suurema ratsionaliseerimise edendamine; teenindusressursside vahetamine tegutsevas Àripinnas; edendada ja edastada töötajatele ja klientidele teavet ja soovitusi koos hoiuste tagamise skeemide ja reguleerivate asutuste kavaga edastamise vÀltimise heade tavade kohta; töötajatele ja klientidele pakutavate teenuste hea kasutamise reeglite avalikustamine.

Teine oluline ettevĂ”tjate meede on pettusevastase menetluse hoiatus, mis juba levib Internetis. EttevĂ”te palus kodanikel pöörata tĂ€helepanu pettustele vĂ”i isegi röövidele, mida inimesed esitasid ettevĂ”tte töötajana. Ükski operaator ei tee omal algatusel nĂ€ost nĂ€kku visiite, ilma et klient seda kĂŒsiks ja eelnevalt telefoni teel vĂ”i muul viisil kokku leppides. Lisaks on kĂ”ik tehnikud varustatud isikutunnistustega, mida nĂ€idatakse inimestele vĂ”imalike kĂŒlastuste kohta, mis olid eelnevalt planeeritud.

Kaugtöö osas on operaatorid vastu vĂ”tnud reeglistiku, mida nad jagavad teiste ettevĂ”tetega, kohanedes selle reaalsusega. Soovitav on vĂ”tta kasutusele VPN-sĂŒsteem töötajate kaugjuurdepÀÀsuks nende vastavatele ettevĂ”tte sĂŒsteemidele. Töötajatel peavad olema kaasaskantavad seadmed ja Interneti-teenused. Prioriteet peaks olema tulemĂŒĂŒride ja muude turvasĂŒsteemide sisselĂŒlitamine. LĂ”puks peaksid nad vĂ”tma nĂ€iteks koostöö- ja videokonverentsivahendid, nĂ€iteks Tim ja Slack.

Teine praktiline nĂ”uanne ettevĂ”tetele hĂ”lmab meeskondade ja funktsioonide vĂ€ljaselgitamist, mis on olulised Ă€ritegevuse jĂ€rjepidevuse tagamiseks. VĂ€hetĂ€htsate meeskondade kaugtöötaotlus kokku vĂ”i sisemise meeskonna vaheldumise pĂ”hjal. Samuti peavad nad koroonaviiruse tuvastamiseks mÔÔtma temperatuuri kontori sissepÀÀsu juures. Kahemeetrise kauguse reegli vastuvĂ”tmine, vajaduse korral tööjaama paigutuse uuesti mÀÀratlemine. EttevĂ”tted peavad tugevdama ka ĂŒldsusele avatud rajatiste puhtust.

Töötajad peaksid oma töölauad puhtana hoidma ja kohtades, kus inimesed mööduvad, peaksid olema kĂ€te desinfitseerimisvahendid. Rohkem tavapĂ€raseid kĂ€epidemete, ukselukkude, kĂ€sipuude, kellade ja liftide nuppude, toodete mĂŒĂŒgiautomaatide ja muude inimeste vaheliste tavaliste kontaktpindade puhastamiseks. LĂ”puks tuleb sisemised sissepÀÀsuuksed hoida lahti, et vĂ€hendada nende fĂŒĂŒsilist kontakti.

Lisaks telekommunikatsioonioperaatoritele on Tech4COVID19 liikumine, kus töötab ĂŒle 120 ettevĂ”tte ja 600 inimest erinevatest piirkondadest, et aidata riiki COVID-19 vastases vĂ”itluses. Erinevate eesmĂ€rkide hulgas on see mĂ”eldud nĂ€iteks ĂŒlekandevĂ”rgu jĂ€lgimise parandamiseks, videokĂ”nede hĂ”lbustamiseks arstide ja patsientide vahel ning tugivĂ”rgustiku loomiseks ĂŒmberasustatud arstidele ja Ă”dedele vĂ”i inimestele, kes vajavad ostmisel vĂ”i ostlemisel lihtsalt abi. narkopood.

COVID-19 avaldab suurt mÔju kÔigile sektoritele, kuna valitsus propageerib veebipÔhiste teenuste kasutamist, et vÀltida kontakte selle pandeemia ajal. Tehnoloogiasektor pole viirusest pÀÀsenud, paljud Portugali tehnoloogiaettevÔtted vÀltisid reise ja koosolekuid ning valisid kaugtöö

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jĂ€tkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH