MEO, NOS ja Vodafone valmistuvad paavsti visiidiks võimendatud katvusega Fátimas

Järgmise nädalavahetuse Fátima osavõtu ootuses paigaldasid MEO, NOS ja Vodafone piirkonda täiendavad antennid ning suurendasid kasutajate kontsentratsioonidega toimetuleku ulatust.

Lusa jaoks kinnitas MEO, et nad paigaldasid viis rakuantenni. Ettevõtte sõnul kaasas operatsioon 175 spetsialisti “infrastruktuuri, hoolduse ja ennetamise toetamise kavandamisse ja ehitamisse”. Lisaks on käitajal operatiivjuhtimiskeskus, mis töötab Lissaboni ja Fátima vahel “koostöös kõigi selles visiidis osalevate riiklike ametiasutustega”. Välismaised väliskĂĽlalised tagavad oma side ka rahvusvahelise ĂĽhenduvuse tugevdamise kaudu.

NOS tugevdab omakorda mobiilset ja fikseeritud võrku, suurendades kõigi OurĂ©mi piirkonna jaamade läbilaskevõimet ja koondamist ning paigaldades paavst Francisco visiidi päeval „neli ajutist antenni”. Telekommunikatsiooniettevõttel “on ka Fátimas ĂĽrituste ennetamisele ja kaugseirele pĂĽhendunud meeskond”. Telealal, nagu ametlikud allikad Lusa agendile kinnitasid, pööratakse “erilist tähelepanu”, sest “seal on palju õigusi reserveeritud”.

Arvestades tõsiasja, et Fátimas on tavaks asuda 13. mail, millal tähistatakse igal aastal vaatlusi, kinnitas Vodafone, et suurendab oma võimsust 94%. Operaator kinnitas, et “tal on täielikud plaanid oma sidevõrgu 2G, 3G ja 4G leviala ja läbilaskevõime tugevdamiseks” operatsioonides, mis hõlmavad ka mobiiljaamu.

Paavst Franciscus on järgmisel laupäeval Fatimas.