Mercedese digitaalne keskus Portugalis värbab. IT ja programmeerimine on mitu valdkonda

2017. aasta mais paigaldas Mercedes-Benz maailma pealinna esimese ülemaailmse digitaalse teeninduskeskuse ja tarkvaralahendused. Ligi kolme aasta pärast töötab digitaalses edastuskeskuses enam kui kolmkümmend ametikohta, nimelt infotehnoloogia, andmeside ja programmeerimise alal.

Intervjuus Dinheiro Vivole garanteeris Mercedes-Benz.io Lisboa peadirektor, et kaubamärgi digitaalses keskuses, mis asub kahes erinevas kontoris, üks Lisboa teises majas ja teine ​​Fundação das Comunicações, on juba 152 inimest ja arvestades kasvu töötajate arv, muutused on tulemas.

“Kolime ajutiselt ajutiselt Saldanhas asuvasse uude IDEA keskusesse,” selgitas esindaja toona, et Mercedese digitaalne keskus saab Beato loovkeskuses peatuda alles siis, kui nad lõpetavad Saksa ettevõtte tehasehoone saneerimistööde. Siin hakkab Saksamaa autobränd elama kõrvuti teiste digiettevõtete ja isegi idufirmadega.

Mercedes-Benz.io veebisaidilt peaks liikumine toimuma 2019. aastal, kuid tehase hoone rehabilitatsioonitööd on viibinud. “Beato ruum avatakse eeldatavasti sel aastal. See peab olema 200 inimest, ”lisas sama ametnik.

Toona garanteeris autotootja oma avalduses, et uus digitaalne kohaletoimetamise keskus on “oluline osa” MercedesBenzi strateegiast, “saada juhtivaks esmaklassiliste mobiilsusteenuste pakkujaks”. Juba algusest peale oli eesmärk tuua turule uusi digitaalseid tooteid ja ärimudeleid.