contador gratis Saltar al contenido

Merelt kaotatud Apple’i kell leiti 6 kuud hiljem … ja see töötab siiani!

Tim Cook memperkenalkan generasi pertama Apple Watch

Lugusid, mis käsitlevad Apple’i toodete kadumist merel ja täieliku töö taastumist millalgi hiljem, ilmuvad siia ja sinna alati, kuid need on erinevad. Lõppude lõpuks mitte sellepärast, kuidas toode kaduma läks õunakell kellegi rusikast kukkumine rannas laineid pĂĽĂĽdma võib juhtuda. Kuid kes oleks osanud arvata, et kuus kuud pärast kella kaotamist see taastub ja töötab endiselt täiuslikus korras?

Robert Bainter kaotas Huntingtoni rannas oma Apple WatchiRobert Bainter kaotas Huntingtoni rannas oma Apple Watchi.

Robert Bainter, kes ei loobunud rinnalöömisest (Bodysurf, inglise keeles; või “krokodill”, nagu me seda siin Rio de Janeiros nimetame), rääkides oma lugu KTLA. Tema jaoks on Apple Watch nagu talisman – peale selle suudab ta muidugi kursis olla laheda infoga, näiteks kui kiiresti suudab lainetega sõita või isegi seal, kus ta rannas laineid tabab.

Kuid ühel päeval, kui ta tabas veidi suurema laine, ei suutnud Apple Watch ennast peatada ja lasi randme lahti. Ta otsib kella üle tunni, kuid loobub lõpuks, aktiveerides kadunud režiimi ja lootes, et keegi selle leiab. Iga kord, kui ta rannas käis, tundis ta, et leiab õnnistatud, kuid kuus kuud oli möödas ja midagi polnud.

Kuni talle helistatakse tundmatult numbrilt, mis jätab järgmise teate: „Hei, kui teie nimi on Rob Bainter ja te kaotasite hiljuti oma Apple Watchi, helistage mulle ja kui oskate kirjeldada, mis minuga juhtus, annan selle teile tagasi. . “

Robert Bainteri Apple Watch taastus korralikult ja toimisRobert Bainteri Apple Watch taastus korralikult ja toimis.

Helistaja leidis kella, kui ta kestasid otsis, umbes kolm miili põhja pool, kus ta eksis. Bainter oli ostnud uue Apple Watchi, kuid oli tõeliselt ĂĽllatunud, kui nägi, et vana toimis endiselt hästi – kuigi soolane vesi muutis ekraani pisut tuhmiks. “Tööta hästi […] kogu teave on olemas, kõik rakendused on olemas, ӟtles ta.

Neli aastat elu

Väärib märkimist, et eile, 24. aprillil täitis Apple Watch neli eluaastat.

Tim Cook tutvustab Apple Watchi esimest põlvkonda

Tim Cook tutvustab Apple Watchi esimest põlvkonda

Seda toodet hakati esimest korda maailmas tutvustama 9. septembril 2014, kuid see jõudis turule alles 24. aprillil 2015.

Sellest ajast peale on olnud palju vigu (nagu kallis Gold Editioni versioon ja Apple lõpetas selle lõpuks), aga ka palju edu (näiteks keskendumine tervise / fitnessi segmendile).

Kas selle imelise pisikese järgmised neli aastat võivad meid veelgi rohkem ĂĽllatada – kes teab, sel perioodil ei pruugi Apple olla võimeline välja tõmbama uuenduslikku glĂĽkoosimõõturit ja muid trikke, mis selle toote jaoks tuleb panna


Kuldne Apple Watchi seeria 4

Apple Watch Series 4

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 3 599,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 333,25Suurus: 40mm või 44mmMaterjal: alumiinium või roostevaba terasFunktsioonid: GPS või GPS + mobiilVärv: erinevadKäivitatud: September 2018

Nupp - osta kohe

läbi AppleInsider: 1, 2