METRIC: Portugali lahendus, mis jõudis GSMA auhindade finaali

IKT valdkonna teenuste pakkumisele spetsialiseerunud Portugali ettevõtte Multivision väljatöötatud koostöö- ja tootlikkuslahendus oli kategoorias „Parim lahendus väiksemate või sõltumatute võrkude kasvatamiseks“ 5 finalisti seas võimalike suurte nimedega võitjate nimekirjas tööstuses.

Sellesse etappi jõudmiseks pidi METRIC võistlema enam kui 680 teise kandidaadiga, mille tulemusel esitati nominendid 160 finalistile, 5 kõigis 19. ülemaailmse mobiiliauhinna 38 kategoorias.

Multivisioni tegevdirektor Edson Leite selgitas TeK-le, et ettekanne tehti veebis, saates välja elemente, mis esitasid ja tõid esile tööstuse jaoks välja töötatud töö väärtust.

Selle lahenduse töötas aasta jooksul välja multidistsiplinaarne meeskond, kuhu oli kaasatud 10 inimest valdkondades “Nõuded ja funktsioonide spetsifikatsioonid”, “Tootedisain”, “Tarkvaraarendus”. Nas Edson Leite rõhutas, et oskusteabe osas lisab lahendus seitsmeaastasele multivisiooni ja käitumise hindamise kogemusele raskendust õiglaselt hinnata, kui palju inimesi sellega on seotud.

Investeeringute arendamiseks osas on konto lihtsam: “seni on see olnud ilma igasuguse välise abita umbes 350 000,00 eurot”, ĂĽtles ta.

Tarkvara kui teenusemudelina pakutavat lahendust esitletakse Mobile World Congressil, kasutades ära finalistiks kandideerimise hoogu ja sel viisil genereeritud kuulujutud, eriti seetõttu, et vastupidiselt sellele, mis juhtus tosina ettevõttega, pole Multivision eksponeerijana kohal. Portugali keel METRIC-i veebisaidil saate juba vaadata videoid, mis näitavad potentsiaalseid lahendusi, mis on kavandatud inseneride meeskondade töö sujuvamaks muutmiseks uute skaleeritavate ja koostööl põhinevate töövoogude kaudu, millele nad saavad juurde pääseda igal ajal ja igal pool.

„Mõõdikud on mõeldud meeskondadele / töörĂĽhmadele, kes on seotud mobiilsidevõrkude kavandamise ja optimeerimisega seotud teenuste pakkumisega ning teenuse kvaliteedi ja tarbijakogemuse kvaliteediga. Rääkides klientide tĂĽĂĽpidest ja nende realiseerimise hõlbustamiseks, võime rääkida nende sideoperaatorite ja / või teenusepakkujate töörĂĽhmadest. “, Selgitas TeK-le multivisiooni eest vastutav isik.

Nüüd jääb vaid oodata 25. veebruari, teisipäeva, et teada saada, kas lahendus on üks auhinnasaajatest.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees