Mi Band 5-st saab teada homme Xiaomi veebisĂĽndmusel

Mi Band 5-st saab teada homme Xiaomi veebisĂĽndmusel

Xiaomi valmistab ette Xiaomi Smart Inn üritust, mis kantakse otseülekandes 3. aprillil ja on lootust uue kantava seadme turuletoomiseks. Näitusel ilmuvate mitmesuguste toodete hulgas viitavad mõned kuulujutud sellele, et ettevõte saab näidata Mi Band 5. Kasutades Mijia alambrändi suhtlusvõrgustikku, tähistab ettevõte aastatel 2014 kuni 2019 kantavate toodete head müügikasvu.

Sellel on levitatud enam kui 100 miljonit omataolist toodet. Just selle teemaga kutsus ettevõte fänne jälgima otseülekannet, mis äratas paljude inimeste huvi, kes ootasid pikisilmi Mi Band 5 või muid Hiina kaubamärkide kujundatud kleite.

Xiaomi Mi Band 5-l peab kõigil mudelitel olema 1,2-tolline ekraan ja NFC

Mi Band 5-l on eeldatavasti NFC-ga globaalses versioonis 1,2-tolline värviline ekraan, mis tagab maksete tegemise kontaktivabalt, sealhulgas sellised teenused nagu Google Pay. Kuni viimase versioonini oli NFC ainult hiina versioonis. Spekuleeritakse, et see lansseerib umbes 25 dollarit (131 dollarit). Lisaks on nutikatest käevõrudest vähe teada, me teame, et need peaksid ametlikult turule tulema juuni keskel ja neid töötatakse välja koostöös Huamiga. Lisaks ootame vastavalt kindlaksmääratule tugevama disainiga käevõru.

Xiaomi 3. sündmuse kohta, veebisait Olen geek-telefon kommenteerib, et ajaveebid saavad kutseid ettevõtte näitustele ja et ilmselt keskendutakse suuremal määral kodu nutiseadmetele. See uue toote konverents on kestnud kaheksa aastat, esmakordselt toimus see 6. aprillil 2012 ja sisaldab nutitelefone, nutikõlareid, nutitelereid jne.

Via: GSM Arena, IGeekPhone Allikas: Weibo. (TagsToTranslate) vidin (t) xiaomi (t) nutikas käevõru (t) mi (t) mi band (t) mi band 5 (t) smart watch (t) xiaomi mi band 5 (t) xiaomi smart inn (t) mijia (t) kaatrist (t) kaatrist xiaomi (t) kuulujutt (t) lekkinud