Mi pinnaekraan: Xiaomi 144Hz ekraan taastub 29-tollise ekraaniga

Mi pinnaekraan: Xiaomi 144Hz ekraan taastub 29-tollise ekraaniga

Igal kuul kuulutame välja kümneid tooteid nutitelefonide poolest kuulsa Hiina hiiglase Xiaomi toodetest, kuid see ei ela lihtsalt nendes. Nüüd teatas ettevõte, et töötab 144Hz 29-tollise ülikiire monitoriga, kahtlemata seade, mis köidab palju tähelepanu. Monitor, vastavalt kuulujutud kommenteerib veebisait Gizmochina, pärast nime Mi Surface Display ja millel on samad omadused nagu oktoobris esitletud tippmudelil, on ainus erinevus suurus, mis on 29 ja 34 tolli.

Ehkki väiksem, on kasutatav tehnoloogia sama, nii et võime eeldada, et VA-paneeli eraldusvõime on 3440 × 1440 (UWQHD) 1500R kõverusel ja muidugi värskendussagedus 144Hz. Lisaks on sellel AMD FreeSync tehnoloogia, mis peaks olema diferentseerija neile, kes otsivad kõrgjõudlusega mänge, kuna see väldib piltide sünkroonimise probleemi, mida nimetatakse mängude ajal rebimiseks. eeldada, et pildi lühike reageerimisaeg (4 millisekundit) järgib sama mustrit nagu suurema seadme puhul.

Xiaomi tõi turule Mi Surface Display, kumera 144Hz ultralaiekraani

Kui järgite suuremat mudelit, on sellel uuel Xiaomi monitoril endiselt magnetilised sätted, mis hõlbustavad kalde ja kõrguse seadistamist, muutes vaatevälja kasutajatele mugavamaks. Ühenduste vahel võime oodata traditsioonilist HDMI-d ja isegi vähemalt ühte DisplayPorti.

Pidage meeles, et see spetsifikatsioon põhineb viimastel kuulujuttudel, et Xiaomi töötab selle uue monitori kallal, ja järgib suurema, 34 tolli versiooni spetsifikatsioone. Seetõttu puudub endiselt ametlik tehniline teave, kuid see tuleb kohe kinnitada. Selle monitori hind saabub aga üsna huvitavalt, sest 350-tollise dollari (~ R $ 1480) eest lasti turule 34 tolli, see tähendab, et madalaim hind peab tulema veelgi madalama hinnaga. Kujunduse seisukohast peab sellel Xiaomi uuel monitori ekraanil olema õhukesed servad ja must värv.

Via: Gizmochina Allikas: Adrenaliin. (TagsToTranslate) xiaomi (t) kuvar (t) mi pind (t) kuvar (t) xiaomi ultra lai kuvar (t) ultra lai (t) uwqhd (t) freesync (t) 144Hz (t) arvutimängud (t) riistvara (t) mi (t) xiaomi monitor (t) xiaomi monitori hind