contador gratis Saltar al contenido

Miami New Times profiilib Psystari ja näitab, miks tal on head võimalused võita võitlus Apple'i vastu

Robert Pedraza, CEO Psystar

Robert Pedraza, Psystari tegevjuht

Psystar üritab aga Ameerika õigusele oma äri seaduslikkust tõestada Miami New Times avaldas täna ettevõtte asutaja, eriti programmeerija Robert Pedraza (pildil järgmine) profiili Hacks tema poolt kasutatud.

24-aastane Robert asutas ettevõtte koos oma venna, aasta vanema Rudyga. Ajalehe tekst (kuus lehekülge) on meile hea, kui saame natuke rohkem teada saada, kuidas kaks noort inimest seavad väljakutse ühele suurimale tehnoloogiaettevõttele maailmas.

Kurioossed faktid: Robi ja Rudy isa mõisteti kokaiinikaubanduses süüdi; üks vendadest alustas äritegevust vahetult pärast surmaga lõppenud autoõnnetuse üleelamist; Võimalik, et Psystar on teeninud tulu, kuid suurem osa sellest on ette nähtud õigusabikuludeks; ja Psystari tõeline edu on käivitanud teiste sarnaste ettevõtete tekkimise kogu maailmas, viimane Itaalias.

Tsiteerides intellektuaalomandi advokaati, oli Psystaril hea võimalus võita võitlus Apple'i vastu. "Põhimõtteliselt on siin väga huvitav probleem, nimelt kas litsentsileping (Mac OS X kasutamiseks) on isegi kehtiv," ütles Randy Friedberg, kes jälgib juhtumit New Yorgis.

Lisateavet leiate siit.

(MacDailyNewsi kaudu)