RAÄŚUNALNIK

Microsoft alandab Windows Azure’i teenuste hindu

Suurim hinna sekkumine oli suunatud kõige populaarsematele teenustele, mida hakati müüma hinnaga, mis oli väga sarnane ühe suurema globaalse pilveteenuse pakkuja Amazoniga.

Keskmine hinnalangus jääb vahemikku 21–33%, see trend on tähistanud ka Amazoni teed sellel turul. Reutersi avaldatud teabe kohaselt on ettevõte langetanud oma pakkumishinda 20 korda pärast selle asutamist 2006. aastal. Viimane hinnaalandus toimus sel kuul.

Hinnaalandused kuulutati välja samal päeval, kui Microsoft teatas juurdepääsu avamisest infrastruktuuriteenuste reale, mis käivitati eelmise aasta juunis mitte-lõplikus versioonis.

Azure’i kaudu pilves pakutavad teenused võimaldavad ettevõtetel kasutada ressursse vastavalt nende vajadustele, välistades suuremad investeeringud ostmisse, arendusse ja hooldusse.

Microsofti esitatud andmed näitavad, et ettevõttel on Azure’i pakkumises 200 tuhat klienti, olles aidanud luua 1,5 miljonit virtuaalset masinat. Selle marsruudi kaudu teostatava ettevõtte väärtused pole teada. Amazoni konkurendid järgivad sama poliitikat. AnalĂĽĂĽtikute prognooside kohaselt oli eelmisel aastal tulu 1,8 miljardit dollarit.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH