Microsoft avaldas ettevõtte Windows 8.1 esimese versiooni

Ettevõtte jaoks optimeeritud operatsioonisüsteemi versiooni Windows 8.1 Enterprise esimese eelvaate pakkus Microsoft rohkem kui kuu pärast seda, kui isiklikele kasutajatele mõeldud versioon oli saadaval.

Tarkvara uutes versioonides rakendatav uudsus domineerib virtualiseerimise ja kaugtöö mõiste, nagu kirjutas PCWorld pärast esmamuljeid.

Windows to Go on funktsioon, mis võimaldab teil operatsioonisüsteemi versiooni üle kanda välisele mäluseadmele, näiteks USB-mälupulgale, ja pääseda töölauale mitmest masinast. Virtuaalse töölaua infrastruktuuri (VDI) tööriistad võimaldavad teil kasutada olulist tarkvara praktiliselt kõigist Interneti-ühendusega seadmetest.

TechCrunch tõstis esile ka teenust DirectAccess, mis võimaldab juurdepääsu ettevõtte võrkudele ilma VPN-i vajamata. Windows 8.1 Enterprise’i on sisse ehitatud lahendusi, mis suurendavad failide juurdepääsu turvalisust nii arvutis endas kui ka muudes võrkudes.

Semestri möödudes on Windows XP oma tsükli lõpusirgel ja Windows 7 peab uue Microsofti operatsioonisüsteemi jaoks teed looma. Windows 8 esimene versioon keskendus peamiselt lõpptarbijale ja üritas Windowsi positsioneerida alternatiivina turul domineerivatele iOS ja Android mobiilsetele operatsioonisüsteemidele.

Windows 8.1 jõuab turule selle aasta viimases kvartalis ja erinevad versioonid hakkavad partneritootjatele tarnima augusti jooksul.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi