Microsoft avaldas üldise: Xbox One, PS4 ja PC kasutajad saavad üksteist mängida

Microsoft teatas, et Xbox One, PS4 ja PC kasutajad saavad omavahel mängida. Esimene selle funktsiooni mäng on futuristlik autodega jalgpallimäng Rocket League.

(reprodutseerimine / kĂĽnnis)(reprodutseerimine / kĂĽnnis)

Pärast teatamist, et see muutub Xbox One seadmetega Windows 10, mis saab riistvarauuenduse „PC-stiilis“, Microsoft Veel üks üllatus teatada, et nende konsool toetab mitmikmängu mitmel platvormil.

Konsool on hiljuti lisanud tagasiühilduvust aastast pärit mängudega Xbox 360. Nüüd, see kasutajatel on ka riistvarauuendused ja võimalus mängida mitmikmäng läbi Xbox LiveInterneti-võrk Microsoft. Sellega laienevad mänguvõimalused teistele platvormidele, näiteks PC-le ja isegi Playstation 4.

Selle teadaande tegi arendaja tugiprogrammi direktor aadressil Microsoft, [email protected], Chris Charla, Xboxi uudisteportaalis. Kuigi see oli enneolematu, ei saabunud see funktsioon automaatselt. Keskkonna seadistamine on arendaja ülesanne ja loomulikult peavad teised konsoolitootjad suhtluse võimaldama. Siiski on tõenäoline mitmikmäng vahel PRAÇA ja Xbox One garanteeritud. Loodame, et on Sony reageeri kutsetele positiivselt Microsoft.

Põhineb Microsoft, mäng Raketiliiga, futuristlik autojalgpallimäng, mis on välja antud PlayStation 4, Xbox One, PC (Windows, Linux ja Mac OS) jaoks, kasutab seda esimeste seas. SEE arendaja Psyonix on teatanud, et PC- ja XB1-mängijad saavad omavahel mängida, kuid pole avaldanud, millal see funktsioon ametlikult välja antakse.

Xbox One mängijad saavad soovi korral mängida ainult Xbox Live’i mängijate või PSN-i ja PC-ga. Uuendusvõimalused on lõputud, sest stsenaariumi korral, kus täielikult võrgumängud on alles lapsekingades, unustatakse paljud potentsiaalsed mängud kiiresti, kuna need on tugevad ainult ĂĽhel platvormil.

Titanfall, Arendamine ja Saatus on mõned näited mängudest, mis on uutes tulevates stsenaariumides paremad. Jääb vaid oodata, kuni konkureerivad ettevõtted käed löövad ja koos kõnnivad, et pakkuda paremat mängukogemust meile kõigile.

Allikas: Verge