contadores estadisticas Saltar al contenido

Microsoft Edge vabastatakse Androidi ja iOS-i tahvelarvutite jaoks

Windows 10 brauser on sisenemas rohkematele platvormidele, nüüd toetatakse Androidi ja iOS-i tahvelarvuteid

seda Microsoft Edge pole enam ainuomane Windows 10 seadmetele. Eelmise aasta oktoobris käivitati brauser Androidi ja iOS-i nutitelefonide jaoks. Ainuüksi Play poes on allalaaditud rohkem kui miljon. See "võõras" versioon on isegi parem kui Windows 10 Mobile'i aastad. Sellisel viisil läbi edu Microsoft on laiendanud Edge'i toetavat seadet: Androidi ja iOS-i tahvelarvutid.

Suured Androidi ja iOS-i ekraaniservad

Microsoft Edge vabastatakse Androidi ja iOS-i tahvelarvutite jaoksMicrosoft Edge for iPad App Store'is

Nüüd on see võimalik alla laadida Microsoft tahvelarvutites Play poe ja App Store'i kaudu. Ärge siiski liiga palju lootke, sest uusi funktsioone pole. Kahjuks jäävad mõned lahedamad funktsioonid Windows 10 eksklusiivseks, näiteks OneNote'i märkmete lisamine.

Microsofti suhtes ollakse ettevaatlikud Serv konkureerivatel tahvelarvutitel, kuna need konkureerivad tegelikult Windowsi tahvelarvutitega. Ainult funktsioonid, mis on nutitelefoni versioonis, mis on tahvelarvutis. põhitõed: paroolide sünkroonimine ja lugemisloend, funktsioonid "Jätka arvutis" ja "lugemisre?iim".

Siit saate teada, miks Edge pole halb ja mis sunnib Microsofti seda tegema

seda Serv Sellel iPadil on veel üks piirang, mis ei toeta ekraani eraldamise funktsiooni iOS 11. See pole uus, mitte kõik Microsofti rakendused ei jaga seda iOS-is ega isegi Androidis.

lae alla Microsoft Edge Androidi ja iOS-i jaoks.