Microsoft ja SAP tugevdavad partnerlust, et edendada Portugali ettevõtete digitaalset ümberkujundamist - Äri

Microsoft ja SAP tugevdavad partnerlust, et edendada Portugali ettevõtete digitaalset ĂĽmberkujundamist – Ă„ri

Selles kontekstis määratleb SAP, võttes arvesse oma teadmisi selle valdkonna kohta, iga oma Microsoftiga tehtava partnerluse prioriteete ja eeliseid protsesside täiustamiseks, samuti uute ärimudelite, kognitiivsete teenuste, andmete voogesituse ja muude loomiseks. klientidele rikastavad tööriistad.

2015. aastal käivitatud SAP S / 4HANA-l on täna enam kui 13 800 klienti, mis on rekord detsembris 2019. SAP esitab SAP S / 4HANA pilve jaoks võetud kohustused kvartaalses vormingus, st iga kolme kuu tagant peab see klientidele uuendusi tooma, ehkki perioodi tõttu erakorralise pandeemia tõttu võib varustuse kohaletoimetamine viivitada.

SAP tech

Teisest küljest selgitas Lus Shaby Microsoftilt, kuidas ettevõte investeeris Azure'i platvormi, et muuta SAP-rakendused ühilduvaks ja optimeeritud pilves töötamiseks, unustamata kunagi oma turbeinfrastruktuuri. Kliendid küsivad oma lahenduste jaoks praegust infrastruktuuri läbilaskevõimet ja seda, kuidas see tulevikus töökoormustega areneda saaks. Luis Shaby tagab selle paindlikkuse ja mastaapsuse virtuaalsete masinate kaudu.

Ta mainis ka, et varem kavandasid ettevõtted oma vajadusi 3 aastaks ja tegid investeeringuid, kuid ei kasutanud sageli oma ressursse, kulutades ressursse. Azure'i kaudu on täielik paindlikkus, näiteks infrastruktuuri vajaduste suurendamiseks või vähendamiseks või kulude kohandamiseks ettevõtte vajadustega, mille kokkuhoid on tema sõnul selge.

Näitena võib tuua SAP-i integreerimise Microsofti meeskonnaga, kasutades Azure'i boti, et kliendi kahtlused kiiresti selgitada. Kogu juurutamine põhineb optimeeritud mallil, mis juba teab, kuidas platvormiga suhelda. See avab mitmekeelsed kanalid, säilitades iga suhtluse ajaloo. Veel üks näide integratsiooni eelistest on autentimine, mis teeb kasutajatel Office 365 mandaadi kaudu SAP-süsteemile pääsemiseks hõlpsamaks ainult ühe parooli kasutamise.

SAP tech

Sureerimise praktiline näide Azure'is SAP S / 4HANA tehnoloogia abil

Pärast esitlust tutvustati kahte konkreetset kasutustunnistust: Põhja-Ameerika ettevõtte Kennametal tehtud rahvusvaheline näide, mis on pühendatud transpordil, energeetikale ja transporditööstusele mõeldud tööstuslike tööriistade ja materjalide tootmisele metallipõhiste toodete abil. Ja Sonae Fashion, ettevõtte piirkond, mis on pühendunud moepoodide frantsiiside, näiteks Zippy, SportZone, Salsa ja M, uurimisele.

Seoses Kenmetaliga aitas SAP ja Microsofti kasutuselevõtt ettevõtetel pilve rännata, rõhutades kiirust ja liikuvust, mis mõjutab kõigi töötajate tootlikkust, lihtsustades selle tegevust. Väljakutsena on neil umbes 75 liidest, mis tuleb Azure'i üle viia. Ettevõte lõpetas oma majandusaasta juunis täieliku integratsiooniga viimase aasta jooksul, tuues välja, et lahenduste integreerimisel oli kulude kokkuhoid.

Ta tõi välja ka platvormi pakutavad kaugtöövõimalused, eriti praegu kogetava COVID-19 pandeemia ajal. Öeldi, et ettevõtte samm telekommunikatsiooni poole oli väga lihtne.

Sonae Fashionist pärit J Nuno Miller tunnistas samuti, kuidas SAP-lahendus on ettevõtet aidanud, arvestades, et sellel on 400 frantsiisikauplust enam kui 80 riigis üle 3000 töötaja ja 5000 müügipunkti. Sellel on kaheksa kaubamärki, sealhulgas Zippy, SportZone, Salsa ja M. Ettevõte on keskendunud muutumisele moe-, digitaalseks ja giliseks, mis on evolutsiooni peamised tugisambad.

On möödunud poolteist aastat ajast, mil ettevõte otsustas oma digitaalse arhitektuuri ümber kujundada, eesmärgiga pakkuda kasutajatele suuremat paindlikkust ja muuta luureandmete kaudu loodud andmed kasulikuks. Ettevõtte tugiteenused ööpäevaringselt on uue digitaalse struktuuri üks mureküsimusi ning võimalikult madalad investeerimis- ja tegevuskulud. Samuti soovib ta muutuda üha globaalsemaks äriks, isegi kui ta võtab arvesse selliseid tingimusi nagu iga riigi keel ja valuuta.

Ettevõtjad soovivad oma nõuetes, et mitut ettevõtet teenindaks ühendav platvorm, ühtne andmekeskus, kuna ühed on tugevamad jaemüügis, teised veebiruumis. See eeldab ka virtuaalseid andmekeskusi, füüsiliste serverite käsutamist koos pilve-esimese ja tarkvara kui teenusega (SaaS). Kõik see on ette nähtud edaspidise kontrolli ja rakendamise kiiruse tagamiseks. Ettevõtted eelistavad juurlahendusi kasutusele võtta, mitte olemasolevaid lahendusi oma tegelikkusele kohandada.

Vaatamata mõnede planeerimata kulude kandmisele nägi Sonae Fashion uutele tehnoloogiatele ja võimalustele juurdepääsu eeliseks niipea, kui need olid saadaval, kui ka uute toimingute jaoks vajalike masinate vähenemist.