Microsoft käivitas ametlikult Visual Studio Code Snapi

Snapi pakendi kaudu on Linuxile ametlikult saabunud veel üks Microsofti programm. 4. aprillil 2019 Microsoft ja Ametlik ühinege jõupingutustega VS Kood ametlikult maailma Linux.

Sa pead mõtlema, “Eh, aga kas rakendust Snap kaudu pole enam rakenduste poes?”. Nii et “väike rohutirts”, jah … juba on olemas VS Code’i snap-pakett, kuid seda haldab arendajate kogukond iseseisvalt, kuid kahjuks pole Microsofti poolt ametlikult pärinevaid värskendusi ja täiustusi. NĂĽĂĽd pole enam “perrengue”. ?

Uudised on muutunud üha olulisemaks rakenduse ametlikus Twitteris (ja fikseeritud säutsudes) koos uue formaadi väljakuulutamisega, nagu näete allpool trükisena.

NĂĽĂĽd liitub via snap-vorming teise ametliku vorminguga, mis levitab VS-koodi, nimelt .deb; .rpm ja .tar.gz (nii 32 kui 64-bitised). Snap-vormingus on ainult 64-bitine versioon. Muus vormingus allalaadimiseks minge lihtsalt sellele lingile ja otsige paketti, mida teie distributsioon toetab.

Kui soovite installida Snapi kaudu, peaksite esmalt lubama oma jaotuses Snapi, kui te pole seda veel teinud. Vajadusel on meil olemas kaks õpetust, kuidas seda teha.

Pärast selle süsteemi seadistamist installime VS Code snapi. Protseduur on väga lihtne ja ilma tüsistusteta.

Kui kasutate Ubuntu, saate installida otse App Store’ist, lihtsalt otsige Visuaalne stuudio kood või vs kood ja viige läbi paigaldusprotseduur.

Kui ei, avage terminal ja tippige või kleepige järgmine käsk ja oodake, kuni installiprotseduur on lõpule jõudnud:

sudo snap install code --classic

See on tehtud, lihtsalt otsi seda Visual Studio kood oma levitamise menĂĽĂĽs ja alustage programmi kasutamist.

Andke meile kommentaarides teada, kas kasutate juba VS-koodi ja kas teile meeldivad uudised või kasutate esimest korda Microsofti redigeerijat.

See artikkel ei lõpe siin, jätkake ideede vahetamist meie foorumis.

Ma ootan sind järgmine kord, kallista.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.