Microsoft kasutab tehisintellekti suurema kasu nimel rakendusega AI Views, mis kirjeldab maailma pimedate jaoks

Microsoft kasutab tehisintellekti suurema kasu nimel rakendusega AI Views, mis kirjeldab maailma pimedate jaoks

Kui olete harjunud minu tekste regulaarselt lugema, peaksite mind nägema, et ma teeksin korduvalt hapraid kommentaare väga paljutõotavate tehnoloogiate, näiteks tehisintellekti kasutamise kohta täiesti mõttetutel eesmärkidel, kuna muutuvad rakendused nartsissistlik kujudes ja, ärge saage minust valesti aru, vajab maailm ka kergeid ja meeldivaid asju. Probleem kui kogu maailm läheb sinna alla ja midagi sotsiaalselt olulist ei ilmu.

Noh, täna ma muudan oma kõnes täielikult, sest rakendus, millest me nüüd räägime, on klassikaline ja vinge näide tehnoloogiast, mis teenib inimkonda ja täiendab parimal viisil selle piiranguid. Ja ta tuli, arvake ära, kust Microsoft. See Vaata AI-d:


Vaadake AI-rakenduse ikooni

Viimane rakendus kunstliku redmondi intelligentsuse divisjonist välja saamiseks (väga kasulik), nagu see on määratletud, "kaamera, mis räägib pimedate eest". Nimelt saavad pimedad suunata oma iPhone'i kaamera mitmele elemendile ja saada nägemise helikirjelduse. Infot on võimalik hankida liiklusmärkidelt, toodetelt (vöötkoodide kaudu), väikestelt tekstidelt või dokumentidelt. AI nägemine aitab kasutajal kaamerat salvestamiseks parimal viisil paigutada.

Kõige muljetavaldavam osa on aga see, et see rakendus tunneb ära ka inimesed ja nende näoilmed, võimaldades "päästa" kasutajaid, kes elavad koos kasutajatega, et nad tunneksid end kohe ära ja saaksid ligikaudse teabe inimese vanuse, soo ja emotsioonide kohta koos vaid andmetega näole võetud. Lõpuks, AI nägemine sisaldab veel eelvaates funktsiooni, mis selgitab kõiki kaamera pildistatud stseene ja teistes rakendustes esitatud pilte, puudutage lihtsalt suvandeid Tutvuge AI-ga ("Tuvastage AI vaatamise kaudu") jagamismenüüs.

AI-d vaadates on see praegu saadaval ainult vähestes riikides Kanadas, USA-s, Hongkongis, Indias, Uus-Meremaal ja Singapuris ning toetab ainult inglise keelt. Microsoft lubab siiski tehnoloogia võimalikult kiiresti teistesse riikidesse ja keeltesse viia, et kõik kasutajad oleksid kiiresti kaitstud.

See rakendus on tasuta saadaval American App Store'is ja ühildub iPhone'idega, mis käitavad iOS 10 või uuemat. Tubli töö, sõber!

läbi 9to5Mac