Microsoft konkureerib Apple’iga toote turule toomisel

Microsoft konkureerib Apple’iga ja otsustab XBoxile mänguesitluse ajastada ĂĽks minut enne Apple’i WWDC avamist.

Microsoft käivitas mängu XBox One jaoks 10. juunil

SEE Microsoft ootab E3 avamist ja 10. juunil kell 13.30 (Brasilia aja järgi) kavandatud pressikonverentsi uute mängude käivitamiseks alates Xbox One. Üritus toimub pool tundi enne avamist WWDC edendanud Apple.

SEE Elektroonilise meelelahutuse näitus (E3) on maailma suurim elektrooniliste mängude turu tehnoloogiaüritus. Näitusel tuuakse tavaliselt välja uued videomängud tootmises ja maailma suuremad mängude arendajad nagu Nintendo, Sony, Microsoft, Eletronic Arts, Activision ja Capcom.

SEE E3 kestab alates 1995. aastast ja see toimub 11. – 13. juunini Ameerika Ăśhendriikides Los Angelese konverentsikeskuses.

Apple'i arendajate konverentsikonverents (WWDC 2013)

Seda Ăślemaailmne arendajate konverents (WWDC) on Apple’i iga-aastane arendajate konverents. Ăśhe inimese kohta 1600 dollarit maksva ĂĽrituse piletid mĂĽĂĽdi välja vaid 2 minutiga.

SEE WWDC juunil toimub San Franciscos Moscone Westis 10.-14. Konverentsi ajal peetakse loenguid ja töötubasid arendajatele.

2012. aastal avamisel uus MacBook Pro võrkkesta ekraanidega ja uuemad Macbook Air.

Mõlema sĂĽndmuse tähtsuse tõttu, entusiastlikult Apple’i ja mängu vastu, tuli neil lahku minna või leida alternatiiv kahe samaaegse ettekande saatmiseks. SEE Showmetech, muidugi järgib kõike edasi E3 ja WWDC alates 10. juunist!

Ja sina, mida ootad uudistelt nendel kahel toredal ĂĽritusel?