contador gratis Saltar al contenido

Microsoft kuulutas välja kaks uut pinnaühenduse kai

Microsoft kuulutas välja kaks uut pinnaühenduse kai

Microsoft käivitas sarja Surface turuletoomise seeria ja uuendas kaubamärkide tarvikute perekonda. Peamine esiletõst on uus Surface Dock 2, mis pakub uusi ühendusi ja rohkem andmeedastuse jõudu.

Surface Dock 2-l on neli Type-C standardi USB 3.1 Gen 2 porti, mis saavad edastada andmeid kuni 10 Gbps. Pooltel sadamatel on ka video tugi ja kiire 15W laadimine.

Sellel tootel on ka kaks USB 3.1 Type-A Gen 2 ühendust, millele on lisatud Etherneti port ja 3,5 mm audioühendus. Seda toodet saab veel selle kuu jooksul välismaalt osta ja see maksab 259,99 USA dollarit, ümberarvestatuna meie valuutasse umbes 1 482 USA dollarit (dollareid väärtuses 5,70 R $, tasub mainida).

Uus Travel Hub ja klaviatuur

Lisaks Surface Dock 2-le on Microsoft turule lasknud ka teise ühendustarviku: USB-C Travel Hub. Selle toote kasutamine on sarnane põhiseadmega, kuid selle suurus on väiksem ja uste arv varieerub.

Travel Hubil on C-tüüpi USB 3.1 Gen 2 ühendus, A-tüübi USB 3.1 Gen 2 port, gigabaidine Etherneti port, HDMI 2.0 ja ka VGA. Nagu Surface Dock 2, tehakse ka varsti turule ja hind on 100 USA dollarit, otseses ümberarvestamisel 570 dollarit.

Microsoft kasutas sündmuse eel ka kahte uut traadita klaviatuuri ja hiirekomplekti, mis jõuavad rahvusvahelisele turule hinnaga kuni 89,99 USA dollarit, umbes 513 USA dollarit. Mudel on erinev, kuna need ei kanna ainult Windowsi võtmeid. , kuid spetsiaalne Office'i võti. Toote turuletulek Brasiilias pole kinnitust leidnud.

Via: Neowin. (TagsToTranslate) microsoft (t) microsoft pind (t) pind rumm (t) pind reisimis Rumm (t) usb travel hub c (t) doki pind (t) doki pind 2 (t) sülearvuti (t) tarvik (t) hiir (t) juhtmevaba hiir ja klaviatuur (t) vidin