Microsoft laiendab Office 365 kasutajate ja masinate piire

SEE Office 365 see on pikka aega olnud ettevõtte tootlikkuse paketi kodukasutajate jaoks parim valik Microsoft – on ju peaaegu igast vaatenurgast parem maksta tagasihoidlikku aastamaksu ja saada igavene värskendus, kui kulutada varandus mõne aasta pärast vananenud tarkvarale. NĂĽĂĽd muudab Microsoft selle pakkumise veelgi magusamaks.

Klienditeenindus on viimastel päevadel saanud meili, milles öeldakse sellest alates sellest päevast 2. oktooberei ole enam viis kasutajat, kellele Office 365 tellimus on volitanud kuus. Parim osa: iga tellimusega ĂĽhendatud eelmise kĂĽmne seadme limiit on välja lĂĽlitatud ja nĂĽĂĽd saavad kõik need kuus inimest paketi installida ja oma kontoga sisse logida. viis seadet – see tähendab, et põhimõtteliselt pääsevad kõik inimesed platvormile juurde igal pool, kuhu nad tahavad.

Lisaks jäävad asjad samaks, kuna Microsoft pakub juurdepääsu kogu paketi tarkvara täisversioonidele (Word, Excel, PowerPoint ja ilus ettevõte) ning 1 TB OneDrive’i ruumi kasutaja kohta. Uute hĂĽvede saamiseks ei pea kliendid muudatusi tegema – nad saabuvad automaatselt järgmise kuu algusest.

Office 365 müüakse kolmes ametlikus plaanis: Kodu (R $ 29 / kuus või R $ 299 / aasta), Isiklik (24 dollarit kuus / 239 dollarit aastas) või Kodu ja õpilane 2016 arvutile (üksikost 399 R $). Kõik soovijad saavad seda kuu aega tasuta proovida.

Kas pole tore?

näpunäide Bernardo Soares