Microsoft lisas xCloudi teenuste kataloogi 15 mängu ja laiendas testi Kanadasse

Microsoft ei ole veel otsustanud, millal tema pilvemänguteenuse Project xCloud lõplik väljaandmine toimub. Oktoobris algasid testid Põhja-Ameerika, Suurbritannia ja Lõuna-Korea piirkondades, kuid kutsutud kasutajarühmade jaoks. Selles esimeses testimisfaasis töötab see teenus ainult mobiilseadmetes, näiteks Android-tahvelarvutites ja nutitelefonides, Xboxi mängu voogesituse (eelvaate) rakenduse kaudu.

Microsoft on nüüd avaldanud, et laiendab testimist Kanadasse, alates 29. kuupäevast. See piirkond on esimene uute tsoonide seerias, mille tootjad on lubanud laiendada teenuseid 2020. aastal, katsetada tehnoloogiaid ja loomulikult eelnevat tagasisidet kogu maailmas. . Praegu lisab ettevõte teenuse koondamise testimiseks uusi kasutajaid juba toetatud piirkondadest.

xCloud tech “data-title =” xCloud tech – Microsoft lisas xCloudi teenuste kataloogi 15 mängu ja laiendas testi Kanadasse – SAPO Tech ”> xCloud-tehnoloogia

Serverite ja teenuse kvaliteedi testimise ajal jätkab Microsoft oma saadaolevate pealkirjade kataloogi lisamist. Praegu on saadaval 50 mängu, sealhulgas suured nimed nagu Gears 5, Tekken 7 ja Devil May Cry 5 ning nüüd teatati, et pakkumisega liituvad Civilization 6, Destiny 2, Halo: Master Chief Collection, Wasteland 2 ja Batman Telltale sarjad. .

Mängijatel, kes soovivad osaleda, peab olema nutitelefon või tahvelarvuti, millel on Android 6.0 või uuem versioon, Bluetooth 4.0 ja Bluetoothiga Xbox One kontroller.