contador gratis Skip to content

Microsoft lĂ”petab (ĂŒhtlaselt) novembris Skype Classicu

Microsoft lĂ”petab (ĂŒhtlaselt) novembris Skype Classicu

1. novembril lÔpetab Classic 7 Skype 7, mis töötab sama kuu 15. pÀeval arvutites, millele jÀrgnevad mobiiltelefonid ja tahvelarvutid. See tegevus toimub septembri alguses, pÀrast Skype 8 kÀivitamist juulis. Kuid paljud kasutajad on vihased, et mÔningaid funktsioone, eriti töölauaversioonis, on muudetud ja lihtsustatud.

Kasutajad pöördusid saidi Change.org poole palvega, et Microsoft hoiaks professionaalseks kasutamiseks vĂ€hemalt töölaua versiooni töökorras. Funktsioonide hulgas, mille ĂŒle kaebasid kasutajad mööda, on vĂ”imalus sĂ€ilitada rakenduses mitu kommunikatsiooni samaaegselt ja erinevatel ekraanidel. Teine taotlus on tĂ€ielik kontroll rakenduse ja sĂ”numite kuvamise ĂŒle.

tech skype 8 “data-title =” tech skype 8 – Microsoft lĂ”petab (tĂ”esti) novembris Skype Classicu – SAPO Tech “> skype tech 8

Kaebuste ilmnemisel on Microsoft otsustanud lĂ”pliku ĂŒlemineku kaheks kuuks edasi lĂŒkata, öeldes, et see on saadaval esitatud taotluste kuulamiseks ja neile vastamiseks. Hiljutises Skype’i ajaveebi vĂ€rskenduses teatas ettevĂ”te, et töötab enamiku soovitatud funktsioonidega. Rakendust on uuendatud vĂ”imalusega kĂ”nesid salvestada ning testitakse vĂ”imalust vestluses teemasid uurida.

Tulevikus lubab Skype olemasolevatele kontaktidele telefoninumbri lisada, pakkudes muude funktsioonide hulgas rohkem kontrolli kĂ€ttesaadavuse oleku ĂŒle, pĂ”hjendades sellega rakenduse klassikalise versiooni sulgemist alates 1. novembrist.