Microsoft lükkas Surface Hubi käivitamise edasi

Surface Hub on omamoodi suur tahvelarvuti, mida arendatakse kahes versioonis: 55-tollised ja 84-tollised ekraanid. See integreerib tehnoloogiat, millest tarkvarahiiglane hakkas 2012. aastal Perceptive Pixeli ostuga haarama ja on suunatud äriturule. Iga üksus maksab vahemikus 7 kuni 20 tuhat dollarit, kuid mitte praegu.

Esimene kavandatud kuupäev – selle aasta september – ei ole enam jõus. Kuigi järgmise aasta alguseks on välja pakutud uus kuupäev, on see ka tĂĽhistatud. Portugal on 24 riigi nimekirjas, kes peavad uue pakkumise vastu võtma.

Surface Hubi idee on koostöö kontseptsioon. Microsoft usub, et seadmed võivad asendada traditsioonilisemaid võimalusi, näiteks projektorid, tagades terviklikuma funktsionaalsuse. See on videokonverentsisüsteem, millel on Bluetooth-ühenduvus, NFC, USB-sisend ja 100 mitut puutetundlikku punkti

Eeldatakse, et Surface Hub käivitatakse järgmise kolme kuu jooksul. ZDneti esitatud kinnitamata teave viitab ka sellele, et hinnatõus kahes versioonis jõuab poodidesse. Kinnituse korral tõuseb hind mõlemas versioonis 2 tuhande dollari võrra. Need, kes on eelbroneerinud, ei näe peegeldunud paranemist, ütleb sama veebisait.