Microsoft Office: kuidas Wordi, Exceli ja PowerPointi tasuta kasutada

Microsoft Office: kuidas Wordi, Exceli ja PowerPointi tasuta kasutada

Microsoft Office pakub tasuta veebiversiooni neile, kes ei soovi või ei saa maksta täieliku töölauaversiooni eest; oska kasutada

Kõik teavad või on kasutanud tööriistu Microsoft Office’is saadaolevate dokumentide loomiseks ja redigeerimiseks, näiteks Sõna, Superior või voolupunkt. Kuid kuna Microsofti arvutitarkvarapakettide eest makstakse endiselt, ei saa paljud aru, et veebipõhine võimalus on tasuta.

Kas soovite kasutada Microsoft Kontor maksmata? Selles artiklis õpetame teile, kuidas kasutada värskendatud tasuta Microsoft Office Online’i väljaannet.

Microsoft Office Online tasuta

SEE Microsoft Office Online on populaarne veebiversioon tarkvara andma Microsoft. Selle asemel, et installida Sõna, Superior See on voolupunkt kasutate arvutis erinevaid pilvepõhiseid erinevaid programme. Vaja on vaid veebibrauserit.

Arvutis oleku asemel salvestatakse failid ettevõtte pilvepõhisesse talletusteenusesse Microsoft OneDrive. Ainus puudus on see Office Online see pole täis selliseid funktsioone nagu töölaua väljaanne.

Microsoft OfficeHankige kõik Office’i programmid tasuta, kasutades neid veebis

Leiate kõik põhilised redigeerimiskäsud, kuid ei midagi muud. Kui see aga vastab teie vajadustele, on see proovimist väärt variant.

SEE Office Online sisaldab nelja peamist programmi – Sõna, Superior, voolupunkt ja Ăśks märge. Teenuseid saate kasutada ka teistes rakendustes, sh e-post, inimesed ja kalender. Teine rakendus nimega Kiik võimaldab teil luua interaktiivseid aruandeid ja esitlusi.

Microsoft Office: kasutage tasuta veebiteenuseidFree Office’is on vähem funktsioone kui töölauaversioonis

Järgmisena läbime Office Online’ile juurdepääsu ja selle kasutamise etapid teie dokumentide loomiseks, muutmiseks ja jagamiseks.

Kuidas kasutada Microsoft Office Online’i

Kõigepealt vajate kontot Microsoft (konto Hotmail või Vaade ka teenida). Kui teil seda veel pole, seadistage see Microsofti konto veebisaidil.

Microsoft Office

Ăśks konto loomise eelis Microsoft tasuta on see lisaks e-posti teenusele (Vaade), Teil on ikkagi 15 GB oma pilves OneDrive.

See teenus töötab sarnaselt teiste platvormidega nagu google Drive või Dropbox, kus saate oma isiklikus kaustas faile salvestada, alla laadida või jagada. Kui soovite rohkem ruumi, siis Microsoft pakub ka erinevaid tasulisi pakette kuni 1 TB ruumi.

Microsoft Office

Pärast konto loomist navigeerige Office Online’i veebisaidile. Klõpsake soovitud rakenduse ikoonil, näiteks Sõna või Superior, näiteks.

Järgmine leht küsib, kas soovite kontoga sisse logida Microsoft, töö või kool. Eeldades, et teil pole töökoha või kooli kontot, valige a-ga sisselogimiseks suvand Microsoft ja sisestage oma konto kasutajanimi ja parool.

Teid suunatakse lehele, kus saate dokumendi või faili loomiseks valida malli. Näiteks, Microsoft Word pakub elulookirjelduste, kaaskirjade, lendlehtede ja kalendrite malle.

Microsoft Office

Kui te ei vaja kohandatud mudelit, klõpsake lihtsalt selleks Uus dokument tühi

SEE Word Online saate oma dokumendi loomise alustamiseks avada. Peal Sõna, Leiate tööriistariba kaudu kõik põhilised redigeerimisvalikud.

Näiteks saate määratleda fondi, punkti suuruse ja muud tekstiatribuudid ning rakendada teatud stiile. Saate lisada tabeleid, pilte, leheküljenumbreid ja päiseid ja jaluseid.

Microsoft Office

Samuti saate reguleerida lehe suurust, veeriseid ja suunda, suumida ja vähendada dokumenti ning teostada sõna- või täisteksti õigekirjakontrolli.

Teie dokument salvestatakse töötamise ajal automaatselt, nii et pole vaja seda käsitsi salvestada. Klõpsake menüüd Arhiivja saate need ka teise failinime alla salvestada ja arvutisse alla laadida, kas Sõna või üks PDF.

MenĂĽĂĽs Fail saate ka oma dokumendi printida ja seda teistega jagada, saates sellele lingi. Teie loodud faili avamiseks klõpsake käsku Ava ja valige hiljutiste dokumentide hulgast või klõpsake linki “Lisateave OneDrive’i kohta” kõigile oma failidele veebis juurdepääsemiseks.

Veebiversioon Excel, PowerPoint ja Ăśks märge töötab sarnaselt Sõnakuna need pakuvad kõiki põhikäske ja funktsioone. Veebiteenuses teistele programmidele juurde pääsemiseks klõpsake nuppu “Microsofti teenuste loend” vasakus ĂĽlanurgas (see on nupp, mis sisaldab ĂĽheksa väikest ruutu) ja valige rakendus, mille soovite avada.

Microsoft Office

Programmi kasutajalaua versioon on saadaval Internetis Microsoft Office saab veebiteenuse versiooniga kiiresti tuttavaks. Isegi piiratud funktsionaalsusega Office Online lubab rahuldada iga kasutaja põhivajadused, kes soovivad dokumente luua ja redigeerida kiiresti ja ilma tüsistusteta mis tahes seadmes.

Kindlasti on selle kasutamise üks suurimaid eeliseid Microsoft Office On line Seega, kuna kõik programmid ja nende failid on kõik võrgus, saate neile juurde pääseda igas Windowsi arvutis, ilma et peaksite täiendavaid programme alla laadima või installima.