Xbox One käivitatakse kogu maailmas 22. novembril

Microsoft on müünud ​​2 miljonit uut Xboxi seadet

Numbrid toovad Xboxi müügi lähemale Sony PklayStation 4 konkurendi omale, kes suutis nädalavahetusel turustada 2,1 miljonit uut konsoolimudelit.

Nad paljastasid ka, et Xbox One müüb rohkem kui 111 000 ühikut päevas, alates 22. novembril poodidesse sattumisest, mis on müügitempo, mis on kulunud seadmetele enamikus konsooli käivitamiseks valitud 13 riigist. Pidage meeles, et Portugali selles nimekirjas pole.

Sellistes poodides nagu Amazon registreerib konsoolimĂĽĂĽk ĂĽhe kõige muljetavaldavama kaubamärgi – päevas mĂĽĂĽakse 1000 ĂĽhikut. Konsooli debĂĽĂĽdi päeval olid ka numbrid kõrged – mĂĽĂĽk ulatus miljoni ĂĽhikuni kogu riigis ja kauplustes, kus seadmeid mĂĽĂĽdi.

Ka ettevõtte teatel kulutati sel perioodil konsooli mängimiseks ja teenusega seotud ĂĽlejäänud multimeediumisisu tarbimiseks 83 miljonit tundi. Xbox Live’i teenuses on uue konsooli abil tehtud miljon tasulist tehingut.

Sony näitas eelmisel nädalal, et on müünud ​​2,1 miljonit PlayStation 4 seadet. See teave avaldati ettevõtte ametliku ajaveebi ja Twitteri sõnumite kaudu. Juba saavutatud arv tähendab, et 2013. aasta lõpuks müüdud kolme miljoni konsooli eesmärk on saavutatav.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi