Microsoft on Xbox One’i mĂĽĂĽgi “10 miljonit” väga lähedal

Xbox One’i mĂĽĂĽk tõusis hĂĽppeliselt, kui jõustus Microsofti veelgi agressiivsem hinnastrateegia: 2. novembril kogesid USA konsoolid 50 dollarit odavnemist, mis võimaldas teil näiteks konsooli ja kaks mängu osta 350 dollari eest.

Xbox One komplekti väärtus aitab kaasa ka uute tarbijate ligimeelitamisele: Halo: Master Chief Collection ja Sunset Overdrive on kaks Põhja-Ameerika tehnilist ainuõigust.

Ja tulemused näitavad: Microsofti seadmete ja arendusstuudiote asepresident Yusuf Mehdi paljastab, et Microsoft mĂĽĂĽb Xbox One peagi kĂĽmme miljonit – see arv viitab jaemĂĽĂĽjatele mĂĽĂĽdud konsoolide arvule.

Veelgi enam, Xbox One on viimase kahe nädala jooksul olnud USA enimmĂĽĂĽdud konsool. Kuigi see on väike ajaaken – ja teades, et PlayStation 4 on seni domineerinud, on see endiselt ajakohane ega jäta trendis pöördepunkti märkimata.

Tõsi, Xbox One on endiselt mĂĽĂĽdud konsoolide arvult PlayStation 4 taga – Jaapani konkurentidel on juba 13,5 miljonit mĂĽĂĽdud seadet -, kuid esimene aasta turul on möödas alles nĂĽĂĽd.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi