Microsoft ostis puutetundliku ekraani tegija

Microsoft ostis puutetundliku ekraani tegija

Microsoft ostab ettevõtte Perceptive Pixel, mis on spetsialiseerunud suurte, suure jõudlusega puutetundlike ekraanide arendamisele, teatas Microsoft eile avaldatud ametlikus avalduses.

Ettevõtted sõlmisid “lõpliku kokkuleppe” Perceptive Pixeli omandiõiguse ĂĽleandmiseks, ĂĽtles hiiglane Redmond, avaldamata tehinguga seotud summade ĂĽksikasju.

Windowsi loojate sõnul avab riist- ja tarkvaratootjate ostmine suuremahuliste puutetundlike ekraanide jaoks uusi võimalusi koostöö- ja tootlikkuslahenduste väljatöötamiseks.

Umbes kuus aastat tagasi loodud Perceptive Pixel vastutab patenteeritud tehnoloogia loomise eest, mida kasutavad televisioonivõrgud (näiteks CNN), kaitse- ja energiasektori asutused, kõrgkoolid ning näiteks tootetehnika ja -disain.

“Meie innovaatiline mitme puutega platvorm võimaldab professionaalidel saada rohkem tooteid, teha paremaid ja kiiremaid otsuseid, suurendada tulemusi ja arendada koostöötööd ning jagada ideid tõhusamalt,” ĂĽtles multitehnoloogiaalaste uuringute spetsialist ja teerajaja. touch, ettevõtte asutaja, mis on spetsialiseerunud tööjaamade ja seinte ekraanide loomisele.

Seintele tööjaamade ja ekraanide loomisele spetsialiseerunud ettevõte esitles selle aasta alguses näiteks oma esimest ekraani, mis toetas korraga puutetundlikku pliiatsit (või pliiatsit).

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes