contador gratis Saltar al contenido

Microsoft Outlooki e-posti teenus: mida see pakub?

Microsoft Outlooki e-posti teenus: mida see pakub?

Paljud inimesed pole kindlad, millist e-posti pakkujat kasutatakse, kas siis professionaalseks või isiklikuks otstarbeks. Üks silmapaistvamaid on täna Microsofti e-post, mida tuntakse Outlooki nime all. Kuid mida täpselt pakub Microsoft Outlooki e-post kasutajatele?

Sellele vastamiseks näitame teile selle peamisi eeliseid ja teenuseid. Kui teil on uudishimu või kahtlete, kas peaksite kasutama Microsofti e-posti, lugege lihtsalt allpool toodud näpunäiteid!

1. Integreerimine teiste teenustega

Microsofti Prospect e-posti eelised

Alustuseks tasub mainida, et Microsoft Outlooki e-posti üks suurimaid eeliseid on selle integreerimine teiste teenustega. Praegu saab e-posti integreerida Slacki, Evernote'i ja isegi Dropboxiga.

suurepärane võimalus failide, sõnumite ja meeldetuletuste salvestamiseks ühte kohta. Kui teil on vaja kasutada paljusid teenuseid, mida Outlook toetab, siis siin on järgmised soovitused.

2. Kasutage võrguühenduseta

Paljud inimesed pole teadlikud selle Microsoft Outlooki e-posti eelistest. Põhimõtteliselt on pärast postkasti meilisõnumi saamist seda näha ja võrguühenduseta kasutada.

See on kasulik neile, kes reisivad palju ja jäävad pikaks ajaks ilma kvaliteetse Interneti-ühenduseta. Sel viisil saate oma e-kirjadele järele jõuda ja isegi valmistada vastuse, mis saadetakse kohe, kui Internet on taas saadaval.

3. OneDrive'i salvestusruum

e-posti aadressi näpunäited

OneDrive on veel üks Microsofti teenus, nii et see on mõttekas ja Outlookil on teatav integratsioon. Põhimõtteliselt saate e-posti teel saadud faile salvestada otse oma OneDrive'i.

Samuti võite võtta OneDrive'is salvestatud faile ja lisada need otse oma e-kirjale. kõiki neid on väga lihtne kasutada ja need säästavad palju aega neile, kes peavad kogu päeva jooksul tegelema failide ja dokumentidega.

4. E-post on integreeritud kalendriga

Siin on hämmastav integratsioon neile, kes kasutavad ainult Microsoft Outlooki e-posti, näiteks ettevõtte kalendrit. See kehtib veelgi enam nende jaoks, kes kasutavad Windows 10, kuna algse kalendri integreerimine.

Paremaks selgitamiseks: iga saadud e-kiri, millel on kirjas sündmuse, koosoleku või muu sündmuse kuupäev, lisatakse automaatselt kalendrisse. Seega, kui kavatsete reisida ja saada lennufirmalt e-kirju kuupäeva ja kellaajaga, sisestab Outlook selle teabe teie kalendrisse.

Seda näete, kui avate kalendri, klõpsate reisikuupäeval ja saate endiselt meeldetuletusi eelmisel päeval. See on ka kohtumiste jaoks väga kasulik.

5. Rakuline rakendus

Microsoft Outlooki mobiiliposti rakendus

Veel üks hea asi Microsoft Outlooki e-kirjade puhul on see, et neil on suurepärane mobiilirakendus. Saate selle alla laadida Androidi jaoks Google Play poest ja iPhone'i jaoks App Store'is.

Üldiselt on seda rakendust väga lihtne kasutada ning sellel on puhas ja intuitiivne liides. E-kirju on igal ajal lihtne näha ja neile vastata.

Kuna see töötab ka võrguühenduseta, ei sõltu ainult teie enda reguleerimine Internetist. Samuti väärib märkimist, et seal on integratsioon teiste mobiilirakendustega, mida pakuvad need teenused, mida me varem mainisime.

Kas teile meeldib Microsoft Outlooki e-post?

Kas kasutasite meie näpunäidet Microsoft Outlooki e-posti kohta lisateabe saamiseks? Ärge unustage jätta oma kommentaarid, et öelda meile, mida arvate e-posti teenusest ja kui olete lõpuks huvitatud.