Microsoft panustab tasuta mängitavate mängude peale

Microsoft panustab tasuta mängitavate mängude peale

Selle aasta lõpus rakendab Microsoft alates 7. novembrist, kui annab välja pealkirja Happy Wars, Xbox 360 jaoks mõeldud mängudes “tasuta mängitava” turundusmudeli.

XboxLive’ist saavad kõik teenuse Gold versiooni kliendid uue Toylogicu mängu tasuta alla laadida, võimaldades hiljem tegelasi virtuaalsete ĂĽksustega isikupärastada, kasutades mikromaksesĂĽsteemi, reaalses vääringus.

Ametliku Xbox Live Arcade’i ajaveebi andmetel on Xbox Live Goldi tellijatel juurdepääs ka reaalajas veebipõhisele lahingumängu reĹľiimile, mis suudab korraga toetada kuni 30 mängijat.

Sel ajal ei maininud ettevõte mängu hindade eest küsitavat hinda ega saadaolevate lisaobjektide tüüpe.

Multifilmil põhineva graafilise kĂĽljega on Happy Wars mitmikmänguline põnevusmäng, mis pakub välja lahinguid sellistes stsenaariumides nagu savann, ookeanipõhi või “must maailm”, andes kasutajale võimaluse juhtida kolme erinevat tĂĽĂĽpi tegelasi – sõdalast, mustkunstnikku ja preestrit.

Vaadake mängu treilerit:

Microsofti panused “tasuta mängimiseks” mängudele said kinnitust selle aasta E3 väljaande käigus, kui tootja teatas, et selle mudeli all turustatakse ka 2013. aastal saabuvat mängu Ascend: New Gods.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi