contador gratis Saltar al contenido

Microsoft parandas 28 turvaauku

Microsoft parandas 28 turvaauku

Järgmine Microsofti turvavärskenduspakett koosneb seitsmest infolehest, mis parandavad Windowsi, Internet Exploreri, Visual Basicu, Dynamics AX-i ja .NET-i raamistikus vähemalt 28 haavatavust.

Tavaline plaasterpakett, mida nimetatakse Patch Tuesday, oli sel kuul eriti oluline, kuna see tõi lahendusi turvaküsimustele, mida peeti kriitiliseks nii ettevõtte opsüsteemis kui ka selle brauseris Internet Exploreris.

Juunis avaldamisele kuuluvate värskenduste rühmast hinnati kolme infolehte kriitiliseks, mis on Microsofti skaala kõrgeim. See tähendab, et nad püüavad lahendada turvavead, mis võivad lubada koodide kaugrünnakuid kolmandatel isikutel, kellel on ohvri sekkumine vähene või puudub.

Ülejäänud neli bülletääni järgi hinnati ettevõtet oluliseks ja käsitleti haavatavusi, mida saaks rünnakutes kasutada koodi kaugkäivitamiseks või süsteemi lubade saamiseks.

Tootja töötab selle teabe välja järgmise turvaväljaande ootuses oma turvablogis plaaster, mis on kavandatud järgmisel teisipäeval, 12. juunil. Ettevõte palub klientidel pöörata erilist tähelepanu värskendustele, mis esitatakse olulistena.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes