Microsoft puhub Skype brauserile uue elu

Saadaval operatsioonisĂĽsteemidele Windows 10 ja MacOS 10.12 Sierra saab uut veebi veebiversiooni nĂĽĂĽd kasutada otse brauseritest Chrome ja Edge (uusim versioon). See uus versioon ilmus pärast Skype’i, mis on tuntud kui Classic, tĂĽhistamist alates eelmise aasta novembrist, mis põhjustas paljude kasutajate nördimust.

Uue veebirakenduse abil saavad kasutajad teha HD-videokõnesid ja salvestada kõnesid ning liidese kujundusse on lisatud täiustused. Sellel tööriistal on teavituspaneel, mis võimaldab teil saabunud sõnumitel või hinnapakkumistel silma peal hoida. Selleks klõpsake lihtsalt kella ikoonil, et näha sõnumile reageerimist ja mainida seda grupivestluses, kui seda mainitakse.

tech skype “data-title =” tech skype – Microsoft puhub veebibrauserile Skype sisse uue elu – SAPO Tek> skype tech

Sellel on multimeediumigalerii koos kõigi saadetud linkide või sisuga. See funktsioon on eriti kasulik, kui on vaja taastada midagi, mis oli jagatud ja keset vestlust kaduma läinud. Samuti on olemas otsingutööriist, mis võimaldab teil otsida üksikuid vestlusi.

Microsoft on välja andnud ka Skype 8 rakenduse uuendatud versiooni, mis asendab Windowsi töölaua jaoks väljasurnud versiooni 7.