Microsoft saab HoloLens 2 esitleda Mobile World Congressil

Microsoft ennustab oma osalemist Mobile World Congressil konverentsiga pühapäeval, 24. veebruaril kell 16 (Lissabonist), et tutvustada HoloLens 2-d. Tehnoloogiagiganti esindab selle tegevjuht Satya Nadella, kellele lisandub tehnik Alex Kipman, kes vastutab tootja liitreaalsuse süsteemi jaoks.

Välja antud kutse ei jätnud aimugi, kuid kuna Microsoft kinkis Windows Phone’i, ei osalenud kutse ĂĽritusel kunagi. Selles mõttes õigustaks see ettevõtte kohalolekut ainult juhul, kui see näitaks Surface Phone spekulatsioone, kuid Alex Kipmani juuresolekul on tähelepanu keskmes HoloLens 2, nagu soovitas The Verge, seade, mis on samuti juba mitu aastat kõnelusi pidanud. Paneelil on ka Azure platvormitoodete, Microsofti pilve juht Julia White.

microsoft MWC tech “data-title =” microsoft MWC tech – Microsoft saab näidata HoloLens 2-d mobiilses maailmakongressil – SAPO Tech “> Microsofti tehnoloogia MWC

Praegu on peakomplekti kohta teada see, et sellel on koodnimi “Sydney” ja see suurendab eeldatavalt vaatevälja. See peaks olema kergem ja vähem häiriv, eriti mugavam kasutada. Aasta tagasi käivitas Microsoft Kinecti anduri taaselustamise plaanid ja ĂĽks selle võimalikke rakendusi on HoloLensi tutvustus.

Lisaks spetsiaalsele tehisintellekti protsessorile võiks Microsoft kasutada kuulujuttude järgi ka Qualcomm Snapdragon 850 protsessorit, muutes selle ARM-i arhitektuuriga töötavaks seadmeks.