Microsoft SharePoint on täiendatud virtuaalseks reaalsuseks

Microsofti SharePointi sisu jagamise ja töövahendeid värskendatakse, et need vastaksid liit- ja virtuaalreaalsuse tehnoloogia, mida praegu nimetatakse segareaalsuseks, virtuaalbüroo nõuetele. Microsoft soovib luua lahendusi, et ettevõtte töötajad saaksid parimatel tingimustel kaugtööd teha, näiteks Surface Hub 2 hiiglaslik ekraan.

Office 365 osaks olevad SharePointi tööriistad on ettevõtte lahendus failide, dokumentide, märguannete ja muu sisu jagamiseks erinevate kasutajate vahel, sarnaselt näiteks Dropboxi, Slacki või Boxiga. Segareaalsuse toe kasutuselevõtul saavad kasutajad tööriistaga suhelda nii, nagu nad soovivad: tavapärasel viisil, kontoris oma töölaual või tavaliste virtuaalse reaalsuse peakomplektide kaudu, mis saavad eristava liidese “osuta ja kliki”.

Kui soovite luua mugavama ja inspireeriva piirkonna töötamiseks, pole midagi paremat kui valida teine ​​maastikukeskkond, ümbritsevam valgustus ja loodushääled. Pärast virtuaalset installimist saate lisada dokumente ja pilte ning asuda tööle.

Ilmselt pole see uus visioon SharePointi jaoks ainult kosmeetika. Microsofti eesmärk on luua virtuaalruume uute töötajate kaugkoolitamiseks ja koolitamiseks, kes saavad ka oma uut töökohta põhjalikumalt tundma õppida. Lisaks võimaldab see jagada ideid, prototüüpe ja uusi tooteid 3D-vormingus ning spontaanset ajurünnakut.