Microsoft soovib, et programmeerijad hakkaksid vÀlja töötama kahe ekraaniga mudelit

Uute seadmete turuletoomine vÔtab kaua aega, kuid praegu on vaja tarkvara vÀlja töötada ja just siin soovib Microsoft arenduskogukonda kaasata.

Arendaja ajaveebis avaldatud postitus demonstreerib uue ekraanikontseptsiooni kahte optimeerimisfaasi, mis hÔlmavad kÔigepealt saitide ja rakenduste toimimise tagamist, aga ka uue potentsiaali uurimist.

Et kÔik uute seadmete turule tulles korralikult toimiks, usub Microsoft, et koodi pole vaja muuta ning Windows 10X vÔimaldab arendajatel veebi, UWP ja Win32 jaoks kasutada samu tööriistu.

Microsofti kahekordse ekraani arendamine “data-title =” Microsofti kahekordse ekraani vĂ€ljatöötamine – Microsoft soovib, et arendajad hakkaksid vĂ€lja töötama kahe ekraaniga mudeleid – SAPO Tech “> Microsofti kahekordse ekraani vĂ€ljatöötamine

Kuid topeltekraanide tĂ€ieliku potentsiaali uurimine ja selle loo voltimine on erinev ning Microsoft soovib Windowsi ja Androidi arendusplatvormide ja -raamistike jaoks vĂ€lja töötada ĂŒldmudeli, millel oleks iga operatsioonisĂŒsteemi jaoks spetsiaalsed API-d, mida programmeerijad saavad kasutada.

KÔik hoiavad veebistandardeid.

KĂ”ik, kes soovivad selles valdkonnas tööle asuda, saavad juba ĂŒhendust vĂ”tta Microsofti Dual Screen Dev meeskonnaga, kes peaks eeldatavasti rohkem ĂŒksikasju avaldama 2020.

aasta alguses.

Lisateavet leiate Microsofti arendusblogist.