Microsoft soovib luua meeskonnatöö ja käivitada meeskonna tasuta versiooni

Microsofti tööriistad võimaldavad kasutada kuni 300 inimest, kasutades vestlussõnumeid ja piiramatut otsingut, integreeritud heli- ja videokõnesid inimestele ja gruppidele, hõlbustades kaugkoosolekuid. Sellel on ka meeskondadele mõeldud 10 GB failimälu, lisaks 2 GB igale inimesele ning see integreerub Office Online’iga, aga ka Adobe, Evernote ja Trello.

Tehisintellekt meeskonna harjumuste parandamiseks

“Harjumused võivad meeskonda teha või neid lõhkuda”. Seda fraasi kasutab Microsofti tootejuht Naomi Moneypenny, kui on vaja tuua välja 365 ja täpsemalt Microsofti meeskondade uued funktsioonid ning meeskonna juhtimisega seotud analĂĽĂĽtilised valdkonnad.

Töökoha analüüsi ja tehisintellekti põhjal saab Microsoft hinnata e-posti kasutamise mustreid, meeskonna ja koosoleku produktiivsust ning isegi arvutada nende käitumiste maksumuse. Kogemused Microsofti graafikus pakuvad kõiki kogutud andmeid ning jagavad MyAnalyticsi abil soovitusi ja ettepanekuid.

Lisatud on ka võimalus teatiste julgustamiseks, mis põhineb Microsoft 365 MyAnalyticsil, mis integreerub Outlookiga, tuletades näiteks meelde, et saadate kolleegidele e-kirju pärast tööaega või soovitate teil aeg maha võtta. töötada kontsentreeritumalt.

Idee on aidata harjumusi muuta, tagada parem tasakaal töö- ja isikliku elu ning ajaplaneerimise vahel, kuid see võib tunduda liiga invasiivne ja isegi hirmutav, justkui oleks teil alati boss üle õla piilumas.

Kindlasti tuleb see kõigiga varem või hiljem harjuda. kuna nad koguvad rohkem teavet, suudab süsteem seda paremini tõlgendada ja rakendada ka ajajuhtimisel ja meeskonna tootlikkusel. Alles eile mõistis Bloombergi avaldatud aruanne, et IBM kasutab Watsonit juba meeskonna juhtimiseks ja isegi reklaamide edendamiseks.

Inspire 2018 konverents on Microsofti juhtiv partnerüritus ja see toob Las Vegases kokku üle 16 000 osaleja. Üritus algab 15. päeval ja kestab 19. juulini.