Microsoft sulges Live Meshi veebruaris

Microsoft sulges Live Meshi veebruaris

2008. aastal käivitatud Live Meshi teenus ei saavutanud kunagi suurt populaarsust, hoolimata suurest fännibaasist. Nüüd teatab Microsoft, et lõpetab 2013. aasta veebruari alguses pilvedokumentide jagamise ja arvuti sünkroonimisteenused.

Teade tehti Live Meshi asendava teenuse Skydrive ajaveebis, ehkki see ei hõlma kõiki funktsioone.

Ehkki Live Meshi käivitamise ajal avaldas Microsoft suurte arenguplaanidega teenuse, millel on praegu ainult üle 25 000 kasutaja, edestades teisi pilvemajutuse alternatiive, sealhulgas üha enam integreeritavat Skydrive teenust. Microsofti rakendustes ja süsteemides.

Live Mesh võimaldab kausta sünkroonimist kahe või enama arvuti vahel, kuid pilves on ruumi ka failide salvestamiseks ja jagamiseks inimestega, kes ei soovi anda juurdepääsu tervetele dokumendikaustadele. See on saadaval Windowsi ja Maci süsteemidele, kuid mitte Linuxile.

Kaugtöölaua funktsioon on ĂĽks Live Meshis tuvastatud lisahĂĽvesid, kuid Microsoft on suurendanud võimalust integreerida selektiivne sĂĽnkroonimine SkyDrive’i, mis pole veel laialt saadaval.

Microsofti andmetel on SkyDrive’i kasutanud ĂĽle 200 miljoni inimese, kuid ettevõte ei avaldanud aktiivsete kasutajate arvu.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees