Microsoft Surface avab 14. veebruaril Portugali poe

Pärast paljulubavat algust esimesel mĂĽĂĽki jõudnud turul jõuavad Microsofti tahvelarvutid nĂĽĂĽd veel 13 riiki, sealhulgas Portugal. Poodi saabumise kuupäev on 14. veebruar ja ettevõte tagab, et tahvelarvutit mĂĽĂĽakse nii veebipoodides kui ka traditsiooniliste jaemĂĽĂĽjate kaudu. Kas portugallased “armuvad” uude tahvelarvutisse?

Surface debĂĽteerib ARM-protsessoritega seadmetele mõeldud Windows RT operatsioonisĂĽsteemi ja tähistab Microsofti sisenemist riistvaratootmisse – piirkonda, kus see on arvutimaailmast kaugenenud, jättes selle ĂĽlesande partnerite hooleks.

Praegu on Surface Windows RT Portugalis saadaval kahes versioonis: üks 32 GB ja teine ​​64 GB, mida müüakse musta kaanega pakendina või eraldi, et võimaldada klientidel valida puutetundlik või värviline klaviatuuri kaas. oma eelistused.

Pildi nimi

Peale Portugali on uued pinna saavad riigid Austria, Belgia, Taani, Soome, Iirimaa, Itaalia, Luksemburg, Holland, Norra, Hispaania, Rootsi ja Ĺ veits. Uute turgude saabudes on Microsoft peaaegu kahekordistanud nende riikide arvu, kus teie tahvelarvutit turustatakse, kuna seni on see piirdunud Ameerika Ăśhendriikide, Austraalia, Kanada, Hiina, Prantsusmaa, Saksamaa, Hongkongi ja Ăśhendkuningriigiga.

Ehkki hinnad pole veel kaugele arenenud, on võimalik, et need on sarnased Prantsuse turul praktiseeritavatele, kus Surface’i hind on 489 eurot.

Samuti teatas ettevõte täna Inteli protsessoriga Surface’i versiooni Surface Windows 8 Pro turule toomisest, mis tuleb USA-s ja Kanadas mĂĽĂĽgile 9. veebruaril.

Kujundus sarnaneb Windows RT-ga Surface’iga, kuid see muudab “tuuma, millel on Intel Core i5 protsessor, ja ka tarkvara, mis on Windows 8” tavaline “versioon, ilma Windowsi rakenduste installimise ja käitamise piiranguteta. 8 ja Windows 7.

Surface Pro müüakse kahes versioonis, üks 64 GB ja teine ​​128 GB salvestusruumiga ning varustatud Palm block tehnoloogiaga Surface pliiatsiga.

Tasub meeles pidada, et mõlemad versioonid kuulutati välja samal ajal, juunis, kuid Microsoft märkis erinevust kahes Surface’i kaevu mudelis, mis ĂĽritavad kreeklastele ja troojalastele meele järele olla.

Vaadake allpool kahe mudeli spetsifikatsioone:

Pildi nimi

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees

Toimetuse märkus: viide Windows 8 Pro Surface’i salvestusruumile on parandatud.