Microsoft Surface saab värskenduse, mis parandab rakenduse jõudlust

Microsoft on välja andnud värskenduse domeenile püsivara Surface RT jaoks, mis rahvusvaheliste ajakirjandusaruannete kohaselt parandab töötavate rakenduste tahvelarvutite jõudlust. Parandused mõjutavad peamiselt rakenduste käivitamist ja nendevahelist vahetust külgmiste tõkete kaudu.

Peale Surface’i saavad ka muud Windows RT-ga varustatud seadmed värskendusi, mis parandavad seadme toimivust. See värskendus on saadaval samal päeval kui Patch Tuesday, esimene värskendus, mis parandab Microsofti operatsioonisĂĽsteemi uute versioonidega arvutites ja tahvelarvutites tõsise turvavea.

Ăśldiselt sai Surface RT seitse plaaster ja värskendused pĂĽsivara, ja seadme jõudluse erinevus tundub märgatav. The Verge andmetel käivituvad rakendused kaks sekundit kiiremini. Pole lahendatud, tundub, et heli osas on registreeritud probleem, mis mõnikord heli taasesitamisel “lämbub”.

Samuti peaks arvuti käivitamine olema kiirem ja seadme ooterežiimis on endiselt oodata suuremat energiasäästu.

Pidage meeles, et Steve Ballmer on tunnistanud, et Surface’i mĂĽĂĽk oli tagasihoidlik ja arvud olid oodatust madalamad. Tablettidel pole veel Portugali jõudmise kuupäeva.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi