RAÄŚUNALNIK

Microsoft tegi avatud lähtekoodist teie kalkulaatori rakenduse

Mõni ĂĽtleb, et Microsoft valmistab lähitulevikuks alles pinnast Linuxi ja avatud lähtekoodiga maailma “ĂĽlevõtmiseks”, teised väidavad, et Satya Nadella abil on ettevõtte olukord muutunud ja MS on turuga kohanenud. , kuid ettevõtte pimedaid aegu elavate inimeste peas ripuvad alati kahtlused.

Ei saa eitada, et aastate jooksul on Microsoft oma tarkvarakoodi ĂĽha enam kättesaadavaks teinud, 2014. aastal seda oli MikroneesiaSedaNET raamistik. pehme on osa sinust kood saadaval, on Edge’i brauseris “Edge” ka JavaScripti mootor (varsti põhineb Edge’i praegune versioon Chromiumil), Tšakra, näib, et ettevõte “loobub” turustandardist “Avatud viis olla” ja seekord loendis veel ĂĽks rakendus, Windows 10 kalkulaatori rakendus.

kalkulaator-app-windows-10-opensource-open-code-ms-mit

Levitatakse edasi MIT avatud lähtekoodiga litsents, Windows 10 kalkulaatorirakendus, mis on välja töötatud koos XAML-i, Azure Pipeline’i ja universaalse Windowsi platvormiga (UWP). Saadaval Githubis, on kogu rakenduse arendamise ajakava, samuti võimalikud funktsioonid või rakendused arendajatele kättesaadavad ja kuna see on avatud lähtekoodiga, saab seda koodi kasutada ka teistes projektides.

Midagi, mis pakub huvi uutele arendajatele, kes kavatsevad seda tehnoloogiat kasutada, on näha, kuidas MS kasutab oma arengustandardeid, tõhusat viisi kogu protsessi vaatamiseks ja nende tööriistadega tutvumiseks.

Ja kas teie arvates liigub MS iga päev avatud lähtekoodiga? Kas Windows on tulevikus avatud lähtekoodiga? Kõik, mis on huvitavam ja võib ka avatuma Microsofti peale mõeldes arutelu tekitada, on teie oma universaalne programmipakett, Diocasti päevakava pealkirjaga “Kas Windows on endiselt Linux?“, Kui te pole jälginud, kuulake lihtsalt kogu seda vestlust.

Ootan sind järgmises postituses ja pea meeles, ole viisakas ja austa teiste arvamust, ära unusta blogi jagada Dioliinuks, SÜSTEEMAALT! ?


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH