Microsoft toob teile uued Surface Pro, sülearvuti ja stuudio ning… kõrvaklapid?

Ilmselt toob Apple sel kuul välja oma Maci ja iPadi tootesarja uued funktsioonid. Ăśks kõige hirmsamaid konkurente otsustas siiski edasi minna: Microsoft astus lavale New Yorgis toimunud pressiĂĽritusel ja uuendas samal ajal paljusid oma riistvaralisi liine, teatas Surface Pro, Surface Laptop, Surface Studio ja – ĂĽks asi veel – Teie esimesed kõrvaklapid.

Vaatame järele.

Surface Pro 6

Microsofti sõnul on Surface’i liidri hĂĽbriidlaevanduse tarbijate seas muljetavaldav 99% rahulolu – see võib seletada asjaolu, et Surface Pro 6 on maksimaalselt ĂĽhekordne täiendus. . Väliselt on ainus erinevus uues värvitoonis sĂĽgav must (matt must), mis täiendab eelmise põlvkonna hõbedat; muidu jääb kuva (ja kuulus lõpmatu kohandamise tugi) muutumatuks.

Microsoft Surface Pro 6

Seestpoolt sisaldab Microsoft tahvelarvutites uue 8. põlvkonna Intel Core protsessorit, mis muudab Surfaces Pro eelmise põlvkonnaga võrreldes 67% kiiremaks – tegelikult on esimest korda võimalik seadet varustada ka neljatuumalise kiibiga. Lisaks on põhimudeli RAM-i maht kahekordistunud 8 GB-ni. Ligikaudne 13,5 tunni pikkune aku kestvus on sama, mis selle eelkäijal.

Lisaks on meil sama tugi Surface Penile ja samad lisaseadmed ja klaviatuur, mis muudavad Surface Pro sĂĽlearvuti jaoks väga käepäraseks asenduseks – oh ja sama USB-C-porti puudumine. Ta alustas 900 dollarit (100 dollarit vähem kui eelmine põlvkond) ja jõuab poodidesse 16. päeval.

Pinna sĂĽlearvuti 2

See Redmondi hiiglase traditsiooniline sĂĽlearvuti saab ka kõige kiiremini värskendusi – jagab mõnda uudist, mida Surface Pro toob, sealhulgas. Surface Laptop 2 on nĂĽĂĽd ka väga elegantne valik sĂĽgav must ja kuni 85% kiiremini tänu uuele 8. põlvkonna Intel Core protsessorile.

Microsoft Surface 2 sĂĽlearvuti

Meil on ka uus kõrgema eraldusvõimega (2256 Ă— 1504 pikslit) ja kontrastsussuhtega (1500: 1) ekraan – see on “kõige õhem puutetundliku ekraaniga LCD-paneel, mis kunagi sĂĽlearvutisse paigaldatud”. Ka aku on parem ja kestab regulaarsel kasutamisel muljetavaldavalt 14,5 tundi. Ka siin on 4 GB RAM-i variant kõrvaldatud; baasmudel mahutab kohe 8GB.

Ah, Alcantara kuulus sisevooder on säilinud, sest teisiti ei saa. Pood Laptop 2 jõuab poodidesse ka 16. oktoobril, hind algab 1000 dollarit.

Surface Studio 2

Ka vinge Microsofti kõik-ĂĽhes ei ole suuri visuaalseid muudatusi (vau!), Kuid see kõik on seestpoolt veelgi ahvatlevam. Surface Studio 2 pakub uut LCD-paneeli (ikka sama 28 tolli) 38% heledam ja 22% rohkem kontrastsust; Pindpliiatsi tuge on täiustatud koos pliiatsi kallutamise tundlikkusega ja sellel on nĂĽĂĽd väiksem latentsus – tugi 4096 kraadise rõhu korral jääb muutumatuks.

Microsoft Surface Studio 2

Toas on meil Pascali arhitektuuril põhinev NVIDIA uus graafikakiip, mis muudab Studio 2 video osas 50% kiiremaks ning muudab selle professionaalsemate programmide ja mängude jaoks sobivamaks; pealegi on meil eelmise põlvkonna hübriidajami asemel siin 2TB SSD (!). Protsessor jääb seevastu Inteli seitsmendasse põlvkonda, mis jätab uue masina mõnele konkurendile veidi selja taha.

Surface Studio 2-l pole veel väljalaske kuupäeva määratud, kuid see jõuab poodidesse baashinnaga 3500 dollarit – millel on Core i7 protsessor ja 16 GB RAM.

Pinnakõrvaklapid

Kas teil puuduvad Microsofti uued uudised? Nad saavad kergesti hingata, kuna Redmondi hiiglane siseneb sisuliselt sellisesse segmenti, mida pole isegi Surface kõrvaklappidega uuritud. Ja kui ma ütlen „tule sisse“, on see minu peas: pole nii, et ettevõte paneks oma kaubamärgi lihtsalt anonüümsetele Hiina aksessuaaridele; kõrvaklapid alates Suur M need on enam kui kolmeaastase intensiivse testimise ja nende seose nähtava pinnajoone kujunduskeelega.

Microsofti pinna kõrvaklapid

Väljastpoolt on meil Microsofti ülikiire helehall disain ja kaks pöörlevat rõngast, üks kõrvaklappide mõlemal küljel; vasakul reguleeritakse aktiivse mürasummutusastet ja paremal taasesituse helitugevust. Iga telefoni keskel on ka puutetundlikud pinnad muude juhtnuppude jaoks (esitus, paus, kõnedele vastamine, lugude vahelejätmine ja nii edasi). Meil on siin ka andureid, mis peatavad muusika automaatselt, kui eemaldate kõrvaklapid, nagu ka AirPodidel.

Cortana on täielikult toetatud ja kõrvaklappidel on kaheksa mikrofoni, et igal ajal teie käsklusi kuulata “Hei, Cortana” ja vastake teie kĂĽsimustele. Ăśhendage Bluetooth 4.2 kaudu ja lisavarustust laaditakse USB-C pordi kaudu – siin on meil kiire laadimisreĹľiim, mis tagab ĂĽhe tunni pikkuse taasesituse pärast vaid viit minutit pesas. Aku kestab tavakasutamisel 15 tundi, kuid saate seda kasutada juhtmega reĹľiimis ja see arv suureneb kuni 50 tundi.

Pindkõrvaklapid maksavad teile 350 dollarit kui nad turule jõuavad – Microsoft ĂĽtles, et see kestab pĂĽhade hooajani, kuid kuupäeva täpsustamata. Kas sulle meeldib see?

Windows 10. oktoobri 2018 värskendus

Ei saa öelda, et meil on ainult riistvara, käivitas Microsoft ka Windows 10 värskenduse. Värskendus, tuntud ka kui versioon 1809, oli mõni kuu tagasi prooviversioonis ja tõi pealkirjadena uue, lõikelauapõhise ekraanipildi tööriista Exploreri tumeda teema. pilve ja funktsioonide tugi Sinu telefon, millest oleme siin rääkinud.

Windows 10. oktoobri 2018 värskendus

Meil on olnud ka muid väiksemaid visuaalseid kohandusi kogu süsteemis, samuti väikseid funktsioonide lisandeid ja lisaseadeid siin ja seal. See värskendus on kõigile Windows 10 kasutajatele tasuta ja seda hakatakse järk-järgult välja pakkuma järgmisel nädalal.

9to5Mac kaudu