BLOG

Microsoft toob turule oma uuema taskukohase tahvelarvuti

Surface Go on varustatud 10-tollise ekraaniga ja tõotab olla kergem, väiksem ja odavam kui muud seadmed Surface perekonnas.

A Microsoft on teatanud oma uuemast 2 ühes tabletist, Pind läinud. See seade tõotab kergemat, väiksemat ja odavamat versiooni kui teised Surface'i perekonnad ning kuulub sel põhjusel taskukohaste tahvelarvutite kategooriasse. Isegi väga huvitavate kirjeldustega. Üks huvitavamaid detaile on muidugi selle disain.

Spetsifikatsioonid

Seade saabub ekraaniga 10 tolli, Eraldusvõime 1800 x 1200, suhtega 3: 2, protsessor Intel Pentium Gold 4415Y, kuni 8 GB muutmälu ja 256 GB sisemist salvestusruumi.

seda Pind läinud ka esimene, mis vastab USB-C pistikule, microSD-kaardi pesale, pinnapesale ja kõrvaklappide pesale. Lisaks sellele kestab teie aku pikka aega 9 tundi pidev kasutamine.

Täielik Windows

Muud häid uudiseid Pind läinud see pärineb küll tehasest koos versiooniga Windows 10 S, on võimalik tasuta ja ilma lisatasuta teisendada täielikuks Windows 10 režiimiks. See tähendab, et mitte rohkem kui Windows RT. Kommertsversioon on kaasas Windows 10 Pro, mille saab kasutaja režiimi korral ka S režiimi panna.

Pinna Go hind

64 GB sisemäluga mudelid kasutavad andmete salvestamiseks eMMC-mälutüüpe, mitte SSD-d. 128 GB ja 256 GB mudelitel on SSD valikud. Kokku saab olema kolm mudelit: esimene koos 4 GB RAM ja 64 GB sisemälu kui palju see maksab 399 dollarit (Kommertsversiooni jaoks 499 dollarit); teine ​​koos 8 GB RAM ja 128 GB salvestusruumi sisemised kulud 549 dollarit (Kommertsversiooni jaoks 599 dollarit); ja lõpuks salm koos Lte alates 256 GB sisemälu See vabastatakse hiljem ja seda pole veel avalikustatud.

Pind läinud

Saadavus

See tahvelarvuti on alustanud eelmüüki järgmistes riikides: USA, Kanada, Austraalia, Uus-Meremaa, Suurbritannia, Iirimaa, Prantsusmaa, Saksamaa, Austria, Belgia, Luksemburg, Holland, Šveits, Taani, Soome, Norra, Rootsi, Poola , Itaalia, Portugal ja Hispaania.

Seade hakkab saatma sellest päevast 2. augustil nendes kohtades. Microsoft on kinnitanud, et järgmised on Jaapan, Singapur, Lõuna-Korea, Taiwan, Malaisia, Tai, Hongkong ja Hiina Pind läinud, kuid seni pole ükski Brasiiliast pärit. Pole veel teada, millal ta siia saabub.

Seonduvad postitused

BotĂłn volver arriba

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH