Microsoft tutvustas seitset uut märkmikku, mis on loodud haridussektorit silmas pidades

Lisaks sellele sĂĽlearvutite valikule on Redmondi hiiglane välja toonud ka uue digitaalse pliiatsi, mis töötab uusima Surface’iga. Microsoft kirjutab, et see on jäigem ja vastupidavam pliiats, tugevdatud, vahetatava otsaga, ennetamaks enneaegseid kahjustusi. Selle pliiatsi toiteks on AAAA patareid ja on oluline rõhutada, et see sisaldab kahte fĂĽĂĽsilist nuppu: ĂĽks kustutamiseks ja teine ​​kaardistatav, kus saab lõigata teist funktsiooni.

tek microsoft pen “data-title =” tek microsoft pen – Microsoft esitleb seitset uut märkmikku, mis on loodud haridussektorit silmas pidades – SAPO Tek “> microsoft tek pen

Microsoft Classroom Pen kaubamärgiks nimetatud mudel tuleb turule veebruaris ja selle ainus sihtmärk on haridusasutused. 20 pliiatsi paki baashind on 800 dollarit. Pange tähele, et lisaseade töötab kõigi seadmetega, mis toetavad Microsoft Pen’i protokolli.

Microsoft teatas meeskonna keskkonnas ka mõnest uudisest. Ühistulised tööprogrammid saavad nüüd paremini töötada haridustööga, kuna need integreeruvad hindamissüsteemiga ja sünkroonivad teavet automaatselt platvormide vahel. Lisaks töötab tarkvara koos TurnitIn platvormiga, mida kasutatakse õpilaste töö plagiaatide taseme kontrollimiseks.

See on segment, kus Microsoft seisab silmitsi Google’i tugeva konkurentsiga, kes on oma Chromebookidega sarnase suuna võtnud. Google’il on isegi Lenovo 300e Chromebook, seega võime julgelt eeldada, et tegemist on otsese konkurentsiga.